Zestaw gabinetowy W-BOX

(kod: 08799)
7 441 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 372,01zł

  • Wysyłka do 3 tygodni
  • kod: 08799

Opis produktu

Zestaw ten to eleganckie i bardzo funkcjonalne meble gabinetowe. Zaspokoją gust nawet najbardziej wymagającego klienta.

 

Zestaw składa się z wygodnego i dużego biurka, dostawki w kształcie niepełnego koła wykonanej z hartowanego, przyciemnianego szkła o grubości 10 mm, która twarza dodatkową przestrzeń do pracy, kontenerka który posiada trzy szuflady oraz wbudowaną szafkę z drzwiczkami oraz komody, która posiada trzy pojemne wbudowane szafki z podwójnymi drzwiczkami, z których jedne wykonane są ze szkła i pełnią funkcję gablotki.
Zestaw ten sprawdzi się w każdym gabinecie. Pomoże nam stworzyć wygodne i funkcjonalne miejsce do pracy zachowane w nowoczesnej i eleganckiej formie. Wszystkie meble z zestawy wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów.

Zestaw dostępny jest w dwóch gustwonych kolorach wybarwienia drewna, dzięki czemu można dopasować go do gustu każdego użytkownika. Pomoże on w optymalnym wykorzystaniu każdej przestrzeni, dzięki czemu praca stanie się jeszcze przyjemniejsza.

 

Wymiary mebli to:
Biurko – 180cm gł. 90cm wys. 75cm
Dostawka – średnica 110cm wys. 75cm
Kontener – szer. 125cm gł. 60cm wys. 65cm
Komoda – szer. 240cm gł. 45cm wys. 140cm
 

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×