Zestaw mebli ogrodowych Wello4HeroMax

(kod: 16049) Curver
1 249 zł

Produkt niedostępny

kod: 16049

Opis produktu

Meble ogrodowe Wello4heroMax to komplet przeznaczony zarówno do podawania posiłków, jak i do wypoczynku w ogrodzie. Stół ogrodowy Wellington z gładkim blatem pozwala na swobodne rozstawienie talerzy, a sześć krzeseł Hera z regulowanymi oparciami i szerokimi podłokietnikami zapewnia komfort w trakcie posiłku i po jego ukończeniu. Otwory w blacie stołu umożliwiają zamontowanie przy zestawie ogrodowego parasola, który zapewni osobom korzystającym z kompletu odrobinę przyjemnego cienia.

Meble Corfu produkowane są w węgierskiej fabryce firmy Keter

 

Logo Keter, Curver, allibert

Zestaw ogrodowy Wello4heroMax wykonany jest z polipropylenu – najwyższej jakości tworzywa sztucznego. Materiał ten cechuje się wysoką odpornością na słońce, deszcz i temperatury, więc niezależnie od warunków atmosferycznych meble zachowają elegancki kolor i kształt. Komplet wyprodukowany został przez markę Curver – znanego producenta mebli i akcesoriów ogrodowych z tworzyw sztucznych, współpracującego w ramach jednej grupy z markami takimi jak Allibert i Keter.

Zestaw jest odporny na czynniki atmosferyczne.

Dzięki wysokiej jakości materiałom zastosowanym do produkcji mebli, cały komplet jest nie tylko wytrzymały, ale też łatwy do utrzymania w czystości. Komplet do ogrodu Wello6hero można myć wodą i delikatnymi środkami czyszczącymi. W razie potrzeby można też użyć do czyszczenia myjki ciśnieniowej lub węża ogrodowego. Problemów nie sprawi nam również przechowywanie kompletu w okresie zimowym czy w czasie naszej nieobecności na działce. Krzesła i stół są składane, więc łatwo je złożymy i schowamy nawet na niewielkiej przestrzeni.

Składane krzesło Hera z regulowanym podłokietnikiem

Krzesło składane Hera

Zamawiając Zestaw mebli ogrodowych Wello4HeroMax otrzymują Państwo:

Zestaw mebli Wello4HeroMax w kolorze zielonym, zawierający jeden stół Wellington oraz 6 krzeseł Hera. 

Wymiary elementów zestawu:

Stół ogrodowy Wellington owalny:

  • długość: 184 cm
  • szerokość: 103 cm
  • wysokość blatu: 73 cm

Krzesła Hera: 

  • wysokość oparcia: 110 cm
  • szerokość siedziska: 64 cm
  • głębokość siedziska: 70 cm

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej przesyłce. 

Krzesła dostarczane są w całości, gotowe do użytku. Wystarczy je rozłożyć i można cieszyć się wypoczynkiem. 

Stół należy samodzielnie zmontować zgodnie z załączoną instrukcją - przymocować nogi do blatu.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

zestaw mebli ogrodowych korfu zestaw mebli ogrodowych corfu set zestaw mebli ogrodowych corfu fiesta zestaw mebli ogrodowych corfu weekend zestaw mebli ogrodowych corfu ii curver zestaw mebli ogrodowych corfu set curver zestaw mebli ogrodowych corfu anthracite zestaw mebli ogrodowych ze skrzynia na poduszki skrzynia do przechowywania mebli ogrodowych skrzynia na poduszki mebli ogrodowych zestaw mebli ogrodwych corfu meble ogrodowe rattan zestaw mebli corfu fiesta

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×