Zestaw mebli ogrodowych Wello4HeroMax

(kod: 16049) Curver
6 4
Meble ogrodowe Wello4heroMax to komplet przeznaczony zarówno do podawania posiłków, jak i do wypoczynku w ogrodzie. Stół ogrodowy Wellington z gładkim blatem pozwala na swobodne rozstawienie talerzy, a sześć krzeseł Hera z regulowanymi ... pełny opis
1 249 zł

Produkt niedostępny

kod: 16049

Opis produktu

Meble ogrodowe Wello4heroMax to komplet przeznaczony zarówno do podawania posiłków, jak i do wypoczynku w ogrodzie. Stół ogrodowy Wellington z gładkim blatem pozwala na swobodne rozstawienie talerzy, a sześć krzeseł Hera z regulowanymi oparciami i szerokimi podłokietnikami zapewnia komfort w trakcie posiłku i po jego ukończeniu. Otwory w blacie stołu umożliwiają zamontowanie przy zestawie ogrodowego parasola, który zapewni osobom korzystającym z kompletu odrobinę przyjemnego cienia.

Meble Corfu produkowane są w węgierskiej fabryce firmy Keter

 

Logo Keter, Curver, allibert

Zestaw ogrodowy Wello4heroMax wykonany jest z polipropylenu – najwyższej jakości tworzywa sztucznego. Materiał ten cechuje się wysoką odpornością na słońce, deszcz i temperatury, więc niezależnie od warunków atmosferycznych meble zachowają elegancki kolor i kształt. Komplet wyprodukowany został przez markę Curver – znanego producenta mebli i akcesoriów ogrodowych z tworzyw sztucznych, współpracującego w ramach jednej grupy z markami takimi jak Allibert i Keter.

Zestaw jest odporny na czynniki atmosferyczne.

Dzięki wysokiej jakości materiałom zastosowanym do produkcji mebli, cały komplet jest nie tylko wytrzymały, ale też łatwy do utrzymania w czystości. Komplet do ogrodu Wello6hero można myć wodą i delikatnymi środkami czyszczącymi. W razie potrzeby można też użyć do czyszczenia myjki ciśnieniowej lub węża ogrodowego. Problemów nie sprawi nam również przechowywanie kompletu w okresie zimowym czy w czasie naszej nieobecności na działce. Krzesła i stół są składane, więc łatwo je złożymy i schowamy nawet na niewielkiej przestrzeni.

Składane krzesło Hera z regulowanym podłokietnikiem

Krzesło składane Hera

Zamawiając Zestaw mebli ogrodowych Wello4HeroMax otrzymują Państwo:

Zestaw mebli Wello4HeroMax w kolorze zielonym, zawierający jeden stół Wellington oraz 6 krzeseł Hera. 

Wymiary elementów zestawu:

Stół ogrodowy Wellington owalny:

  • długość: 184 cm
  • szerokość: 103 cm
  • wysokość blatu: 73 cm

Krzesła Hera: 

  • wysokość oparcia: 110 cm
  • szerokość siedziska: 64 cm
  • głębokość siedziska: 70 cm

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej przesyłce. 

Krzesła dostarczane są w całości, gotowe do użytku. Wystarczy je rozłożyć i można cieszyć się wypoczynkiem. 

Stół należy samodzielnie zmontować zgodnie z załączoną instrukcją - przymocować nogi do blatu.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.