Zestaw mebli ogrodowych Elise & 4 Dante High Back

(kod: 15348) Keter
Tani i dobry zestaw mebli ogrodowych, idealny do używania na działkach czy w ogrodach. Zestaw zawiera 1 stół Elise wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, łatwy w czyszczeniu i prosty w montażu.  W zestawie są 4 krzesła... pełny opis
389 zł

Produkt niedostępny

kod: 15348

Opis produktu

Tani i dobry zestaw mebli ogrodowych, idealny do używania na działkach czy w ogrodach. Zestaw zawiera 1 stół Elise wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, łatwy w czyszczeniu i prosty w montażu. 
W zestawie są 4 krzesła Dante High Back z wysokim oparciem, dzięki czemu możemy się wygodne rozsiąść. Podobnie jak stół, są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Bardzo dużą zaletą krzeseł Dante High Back jest możliwość ich sztaplowania, dzięki czemu zaoszczędzimy sporo miejsca podczas ich przechowywania. 

Zestaw zawiera 1 stół Elise i 4 krzesła Dante High Back w kolorze antracytowym
Kolor krzeseł i stołu może się delikatnie różnić odcieniem

Zamawiając Zestaw mebli ogrodowych Elise & 4 Dante High Back otrzymują Państwo:

Stól Elise w kolorze antracytowym oraz 4 krzesła Dante High Back w kolorze antracytowym

Wymiary elementów zestawu:

Stó Eliseł:

  • wysokość: 73cm
  • długość: 137cm
  • szerokość: 90cm

Dostawa i montaż mebli:

Zestaw jest dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej przesyłce. Stół Elise przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcja.

Krzesła dostarczane są w całości, nie wymagają montażu.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.