Zestaw mebli ogrodowych Elise & 4 Dante High Back

389 zł

Produkt niedostępny

kod: 15348

Opis produktu

Tani i dobry zestaw mebli ogrodowych, idealny do używania na działkach czy w ogrodach. Zestaw zawiera 1 stół Elise wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, łatwy w czyszczeniu i prosty w montażu. 
W zestawie są 4 krzesła Dante High Back z wysokim oparciem, dzięki czemu możemy się wygodne rozsiąść. Podobnie jak stół, są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Bardzo dużą zaletą krzeseł Dante High Back jest możliwość ich sztaplowania, dzięki czemu zaoszczędzimy sporo miejsca podczas ich przechowywania. 

Zestaw zawiera 1 stół Elise i 4 krzesła Dante High Back w kolorze antracytowym
Kolor krzeseł i stołu może się delikatnie różnić odcieniem

Zamawiając Zestaw mebli ogrodowych Elise & 4 Dante High Back otrzymują Państwo:

Stól Elise w kolorze antracytowym oraz 4 krzesła Dante High Back w kolorze antracytowym

Wymiary elementów zestawu:

Stó Eliseł:

  • wysokość: 73cm
  • długość: 137cm
  • szerokość: 90cm

Dostawa i montaż mebli:

Zestaw jest dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej przesyłce. Stół Elise przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcja.

Krzesła dostarczane są w całości, nie wymagają montażu.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

zestaw mebli ogrodowych korfu zestaw mebli ogrodowych corfu set zestaw mebli ogrodowych corfu fiesta zestaw mebli ogrodwych corfu zestaw mebli ogrodowych corfu weekend zestaw mebli ogrodowych corfu ii curver meble ogrodowe rattan zestaw mebli corfu fiesta zestaw mebli ogrodowych corfu set curver zestaw mebli ogrodowych corfu anthracite zestaw mebli ogrodowych ze skrzynia na poduszki skrzynia do przechowywania mebli ogrodowych skrzynia na poduszki mebli ogrodowych

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×