Zestaw mebli ogrodowych Elise & 4 Dante Low Back

(kod: 15347) Keter
349 zł

Produkt niedostępny

kod: 15347

Opis produktu

Jeden z najtańszych zestawów mebli ogrodowych, z krzesłami z niskim oparciem Dante Low Back, odpowiednik krzeseł z wysokim oparciem Dante High Back. 
Stół Elise wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, jest bardzo łatwy w utrzymaniu w czystości. 
Krzesła Dante Low Back to praktyczne krzesła przeznaczone do użytku zewnętrznego, lekkie i łatwe w utrzymaniu w czystości. Możliwość sztaplowania krzeseł sprawia że przechowywanie ich nie stanowi problemu. 

Zestaw zawiera Stół Elise oraz 4 krzesła Dante Low Back w kolorze antracytowym
Kolor krzeseł i stołu może się lekko różnić odcieniem

Zamawiając Zestaw mebli ogrodowych Elise & 4 Dante Low Back otrzymują Państwo:

Stół ogrodowy Elise w kolorze antracytowym oraz 4 krzesła Dante Low Back w kolorze antracytowym. 

Wymiary elementów zestawu:

Stół Elise

  • wysokość: 73cm
  • długość: 137cm
  • szerokość: 90cm

Dostawa i montaż mebli:

Zestaw jest dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej przesyłce. Stół Elise przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcja.

Krzesła dostarczane są w całości, nie wymagają montażu.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

zestaw mebli ogrodowych korfu zestaw mebli ogrodowych corfu set zestaw mebli ogrodowych corfu fiesta zestaw mebli ogrodwych corfu zestaw mebli ogrodowych corfu weekend zestaw mebli ogrodowych corfu ii curver meble ogrodowe rattan zestaw mebli corfu fiesta zestaw mebli ogrodowych corfu set curver zestaw mebli ogrodowych corfu anthracite zestaw mebli ogrodowych ze skrzynia na poduszki skrzynia do przechowywania mebli ogrodowych skrzynia na poduszki mebli ogrodowych

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×