Zestaw mebli ogrodowych Elise & 4 Dante Low Back

(kod: 15347) Keter
Jeden z najtańszych zestawów mebli ogrodowych, z krzesłami z niskim oparciem Dante Low Back, odpowiednik krzeseł z wysokim oparciem Dante High Back.  Stół Elise wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, jest bardzo łatwy ... pełny opis
349 zł

Produkt niedostępny

kod: 15347

Opis produktu

Jeden z najtańszych zestawów mebli ogrodowych, z krzesłami z niskim oparciem Dante Low Back, odpowiednik krzeseł z wysokim oparciem Dante High Back. 
Stół Elise wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, jest bardzo łatwy w utrzymaniu w czystości. 
Krzesła Dante Low Back to praktyczne krzesła przeznaczone do użytku zewnętrznego, lekkie i łatwe w utrzymaniu w czystości. Możliwość sztaplowania krzeseł sprawia że przechowywanie ich nie stanowi problemu. 

Zestaw zawiera Stół Elise oraz 4 krzesła Dante Low Back w kolorze antracytowym
Kolor krzeseł i stołu może się lekko różnić odcieniem

Zamawiając Zestaw mebli ogrodowych Elise & 4 Dante Low Back otrzymują Państwo:

Stół ogrodowy Elise w kolorze antracytowym oraz 4 krzesła Dante Low Back w kolorze antracytowym. 

Wymiary elementów zestawu:

Stół Elise

  • wysokość: 73cm
  • długość: 137cm
  • szerokość: 90cm

Dostawa i montaż mebli:

Zestaw jest dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej przesyłce. Stół Elise przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcja.

Krzesła dostarczane są w całości, nie wymagają montażu.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.