Aluminiowy zestaw mebli ogrodowych z technorattanu LAUCA 80 Brown Elite dla 4 osób

2 490 zł

Produkt niedostępny

kod: 15691

Opis produktu

Zestaw LAUCA 80 Brown Elite dla 4 osób to bardzo elegancki stół z jedną nogą centralną oraz stabilną podstawą, z wykończeniem z technorattanu półokrągłego tj. bardzo dobrze imitującego naturalny ratan w zestawie z krzesłami i poduszkami na krzesła w  kolorystyce ecru, która odpowiednio się kontrastuje z technoratanem. Cieszy się dużą popularnością w hotelach oraz SPA.

Parametry mebli Gardinetta

Stół ma typową wysokość 72 cm i wymiary blatu 80x80 cm. Stół ma blat wykonany ze szkła hartowanego o grubości 5 mm, przymocowanego na przyssawkach. Przezroczysta szyba pozwala na oglądanie plecionki, jest też bardzo praktyczna do czyszczenia i wygodna dla użytkownikó, ponieważ posiada zeszlifowane krawędzie i delikatnie zaokrąglone narożniki, aby były bezpieczne. 

Stelaż stołu oraz krzeseł jest aluminiowy, zaś plecionka na całym zestawie jest identyczna. Wykończenie aluminium to pewność, że rdza nie będzie groźna, zaś technorattan podobnie jak stelaże jest odporny na descz, śnieg, mróz, nasłonecznienie.

Zestaw mebli ogrodowych z technorattanu LAUCA 80 zawartość

Krzesła mają szerokie i wysokie oparcie, na siedziskach znajdują się poduszki w kolorze ecru, ich grubość to 5 cm. Poszewki mają suwaki, można je zdejmować i uprać. Istnieje możliwość ich przymocowania do siedzisk za pomocą sznureczków, które są przy pdouszkach. Podłokietniki krzeseł są szerokie i wygodne, mają półokrągły kształt. Krzesła można wstawiać jedno w drugie, co jest przydatne przy przenoszeniu lub przechowywaniu zimą.

Poliuretan ma kształt półokrągły i strukturę powierzchni matową (szczotkowaną) dzięki czemu do złudzenia przypominają naturalny rattan, również kolorystyka cieniowana wzmacania ten efekt, gdyż jest niejednorodna. 

Kolorystyka Zestawu mebli ogrodowych z technorattanu LAUCA 80 Brown Elite dla 4 osób jest spójna z zestawami wypoczynkowymi LIGURITO Brown Elite & Ecru oraz Brown Elite & Grey, dostępnymi w naszej ofercie pozwala na całościowe skomponowanie ogrodu w jednej koncepcji kolorystycznej.

Plecionka Ligurito Brown Elite

Plecionka technorattanowa Ligurito Brown Elite - stanowi przeplot jaśniejszych i ciemniejszych włókien (tzw. cieniowana) jej struktura jest półokrągła, szczotkowana= matowa = nie połyskliwa, doskonale imitująca rattan naturalny.

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe, meble rattanowe

Zamawiając Aluminiowy zestaw mebli ogrodowych z technorattanu LAUCA 80 Brown Elite dla 4 osób otrzymują Państwo:

 • jeden stół z blatem z szyby hartowanej 5 mm,
 • cztery krzesła z podłokietnikami i poduszką o grubości 5 cm w kolorze ecru.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary LAUCA 80 Brown Elite

Wymiary krzesła w zestawie

Dostawa i montaż mebli:

Zestaw mebli obiadowych z technorattanu dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej. 

Krzesła są gotowe do użytku zaraz po wyjęciu z przesyłki wystarczy położyć poduszki.

Stół obiadowy przeznaczony jest do samodzielnego montażu - zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim. Montaż jest prosty polega na przymocowaniu do blatu stołu nóg stanowiacych podstawę.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu

Dla kupujących będących „konsumentem” w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego gwarancja udzielana jest na okres 24 miesięcy.

Gwarancja nie obejmuje:

 • Zmian wynikająca z zużycia materiałów eksploatacyjnych w miękkości, sprężystości poduch, oparcia, siedzisk, podłokietników i itp. blaknięcie poszewek poduszek.
 • Różnic w kolorystyce tj. powtarzalności w przypadku plecionek mieszanych, aby na każdym module sąsiadującym plecionka, była kontynuacją na module poprzedzającym - ciągłości kolorystycznej między modułami.
 • Spójności układu (kierunku) wyplotu między modułami w szczególności w przypadku siedzisk znajdujących się pod poduszkami oraz kąty nachylenia plecionki w poszczególnych modułach, brak powtarzalności wykończenia na takich samych elementach zestawu  - meble wykonane z technorattanu są wyplatane ręcznie i tego typu cechy są charakterystyczne dla tego typu produktów i jest to cecha a nie wada produktu.
 • Struktury plecionki w przypadku określenia w oferowanych produktach cech tj. skórka pomarańczy, szarpana, szczotkowana – są to cechy produktu pełnowartościowego i celowo uzyskiwanego, nie stanowią one wady fabrycznej, są w pełni zamierzone.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Ligurito

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

4.00
2 opinie
5
1
4
0
3
1
2
0
1
0
 • emimln

  Meble bardzo dobrej jakości - polecam! Profesjonalna i szybka obsługa zamówienia.

 • Renata

  Świetna realizacja zamówienia bardzo szybko i sprawnie

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

zestaw mebli ogrodowych korfu zestaw mebli ogrodowych corfu set zestaw mebli ogrodowych corfu fiesta zestaw mebli ogrodwych corfu zestaw mebli ogrodowych corfu weekend zestaw mebli ogrodowych corfu ii curver meble ogrodowe rattan zestaw mebli corfu fiesta meble z technorattanu corfu zestaw mebli ogrodowych corfu set meble ogrodowe z technorattanu corfu curver zestaw mebli ogrodowych corfu anthracite skrzynki balkonowe z technorattanu

Ostatnio na blogu:

Akcesoria:

Zadzwoń Email
×