Zestaw mebli stołowych aluminiowych Lago z otworem na parasol

(kod: 19849) Pegie Prestige Garden
1 599 zł

Produkt niedostępny

kod: 19849

Opis produktu

Zestaw mebli stołowych aluminiowych Lago z otworem na parasol, przeznaczony do ogrodu czy na taras, jest bardzo praktyczny i elegancki. Sklada się z 6 krzeseł z regulowanym oparciem oraz dużego stołu ze szklanym blatem.

Zestaw mebli stołowych do ogrodu Lago z otworem na parasol w stole

Stelaże krzeseł i stołu wykonano z aluminium, które pomalowano na czarno metodą proszkową. Oparcia krzeseł posiadają system 7-stopniowej regulacji, zależnie od naszych potrzeb. W celu wygodnego przechowywania mebli krzesła można złożyć, zaoszczędzając sporo miejsca. Siedziska oraz oparcia wykonane są z tkaniny Textilene - materiału odpornego na warunki atmosferyczne i promienie UV.

Złożone krzesla z zestawu mebli ogrodowych Lago

Stół, którego stelaż jest wykonany z aluminium, posiada 4 wygięte nogi. W celu wzmocnienia konstrukcji połączono je obręczą. Blat wykonany jest z mocnego, hartowanego szkła. Cechą odróżniającą stół Lago od innych ze szklanym blatem jest umieszczony na środku otwór na parasol.

Otwór na parasol w stole z zestawu Lago

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe metalowe

Wymiary elementów zestawu:

Fotel:

  • szerokość siedziska: 59 cm
  • głębokość siedziska: 68 cm
  • wysokość: 109 cm
  • waga: 11 kg

Stół:

  • długość: 150 cm
  • szerokość: 90 cm
  • wysokość: 70 cm
  • waga: 21 kg

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

zestaw mebli ogrodowych korfu zestaw mebli ogrodowych corfu set zestaw mebli ogrodowych corfu fiesta zestaw mebli ogrodwych corfu zestaw mebli ogrodowych corfu weekend zestaw mebli ogrodowych corfu ii curver meble ogrodowe rattan zestaw mebli corfu fiesta zestaw mebli ogrodowych corfu set curver zestaw mebli ogrodowych corfu anthracite zestaw mebli ogrodowych ze skrzynia na poduszki

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x