Zestaw mebli stołowych aluminiowych Lago z otworem na parasol

Zestaw mebli stołowych aluminiowych Lago z otworem na parasol
kliknij i zobacz 9 zdjęć
Zestaw mebli stołowych aluminiowych Lago z otworem na parasol,  przeznaczony do ogrodu czy na taras, jest bardzo praktyczny i elegancki. Sklada się z 6 krzeseł z regulowanym oparciem oraz dużego stołu ze szklanym blatem. ... pełny opis
1 599 zł

Produkt niedostępny

kod: 19849

Opis produktu

Zestaw mebli stołowych aluminiowych Lago z otworem na parasol, przeznaczony do ogrodu czy na taras, jest bardzo praktyczny i elegancki. Sklada się z 6 krzeseł z regulowanym oparciem oraz dużego stołu ze szklanym blatem.

Zestaw mebli stołowych do ogrodu Lago z otworem na parasol w stole

Stelaże krzeseł i stołu wykonano z aluminium, które pomalowano na czarno metodą proszkową. Oparcia krzeseł posiadają system 7-stopniowej regulacji, zależnie od naszych potrzeb. W celu wygodnego przechowywania mebli krzesła można złożyć, zaoszczędzając sporo miejsca. Siedziska oraz oparcia wykonane są z tkaniny Textilene - materiału odpornego na warunki atmosferyczne i promienie UV.

Złożone krzesla z zestawu mebli ogrodowych Lago

Stół, którego stelaż jest wykonany z aluminium, posiada 4 wygięte nogi. W celu wzmocnienia konstrukcji połączono je obręczą. Blat wykonany jest z mocnego, hartowanego szkła. Cechą odróżniającą stół Lago od innych ze szklanym blatem jest umieszczony na środku otwór na parasol.

Otwór na parasol w stole z zestawu Lago

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe metalowe

Wymiary elementów zestawu:

Fotel:

  • szerokość siedziska: 59 cm
  • głębokość siedziska: 68 cm
  • wysokość: 109 cm
  • waga: 11 kg

Stół:

  • długość: 150 cm
  • szerokość: 90 cm
  • wysokość: 70 cm
  • waga: 21 kg

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.