Zestaw mebli stołowych z technorattanu Ares Big brązowy mat

(kod: 19508) Bel Giardino
5 490 zł

Produkt niedostępny

kod: 19508

Opis produktu

Zestaw mebli stołowych z technorattanu Ares Big zapewni nie tylko komfort wypoczynku w ogrodzie lub na tarasie, ale również możliwość zjedzenia posiłku na świeżym powietrzu. Komplet składa się ze stolika pokrytego szklanym blatem, sofy dwuosobowej, dwóch foteli i dwóch puf. Wykonany jest z odpornego na niekorzystne warunki atmosferyczne technorattanu, niewrażliwego także na działanie promieni słonecznych.

Zestaw mebli obiadowych technorattan Ares Big brązowy mat

Zestaw mebli stołowych z technorattanu Ares Big jest bardzo wygodny i funkcjonalny. Dołączone są do niego poduchy, które zwiększają komfort użytkowania. Są one zabezpieczone przed wilgocią impregnowanym materiałem. Stelaż mebli jest aluminiowy, dzięki czemu są one lekkie i odporne na korozję. Blat stołu jest hartowany, co minimalizuje ryzyko uszkodzenia.

Zbliżenie na blat stołu i sofę Ares Big technorattan

Zestaw mebli stołowych z technorattanu Ares Big doskonale sprawdzi się zarówno w ogrodzie, jak i w jadalni. Meble są pięknie zaprojektowane i dodatkowo łatwo utrzymać je w czystości. Aby zmyć większe zabrudzenia wystarczy użyć wilgotnej ściereczki. Meble technorattanowe będą świetnym elementem nowoczesnej aranżacji.

Zbliżenie plecionki technorattan Ares Big brązowy mat

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary:

Sofa:

 • szerokość: 140 cm
 • głębokość: 74 cm
 • wysokość: 87 cm

Fotel:

 • szerokość: 70 cm
 • głębokość: 74 cm
 • wysokość: 87 cm

Pufa:

 • szerokość: 42 cm
 • głębokość: 42 cm
 • wysokość: 35 cm

Stół obiadowy:

 • długość: 120 cm
 • szerokość: 80 cm
 • wysokość: 67 cm

Stelaż: aluminiowy

Materiał: półokrągła plecionka technorattanowa w kolorze brązowy mat

Poduszki w kolorze beżowo-szarym

Dostawa i montaż mebli:

Meble wysyłane są poprzez firmę kurierską w ubezpieczonej paczce. Meble wysyłane są w całości bez potrzeby montażu.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

zestaw mebli ogrodowych korfu zestaw mebli ogrodowych corfu set zestaw mebli ogrodowych corfu fiesta zestaw mebli ogrodwych corfu zestaw mebli ogrodowych corfu weekend zestaw mebli ogrodowych corfu ii curver meble ogrodowe rattan zestaw mebli corfu fiesta meble z technorattanu corfu zestaw mebli ogrodowych corfu set meble ogrodowe z technorattanu corfu curver zestaw mebli ogrodowych corfu anthracite skrzynki balkonowe z technorattanu

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×