Zestaw mebli stalowych do kawiarni 2+1 Sandhaman

Zestaw mebli stalowych do kawiarni 2+1 Sandhaman
kliknij i zobacz 7 zdjęć
Skromnych rozmiarów zestaw mebli stalowych do kawiarni 2+1 Sandhaman świetnie sprawdzi się nie tylko w kawiarniach, ale równie dobrze będzie pełnił swoją rolę na balkonach, niewielkich ogródkach czy na tarasach. Dwa krzesła oraz stoli... pełny opis
599 zł

Produkt niedostępny

kod: 19851

Opis produktu

Skromnych rozmiarów zestaw mebli stalowych do kawiarni 2+1 Sandhaman świetnie sprawdzi się nie tylko w kawiarniach, ale równie dobrze będzie pełnił swoją rolę na balkonach, niewielkich ogródkach czy na tarasach. Dwa krzesła oraz stolik kawowy prezentują się estetycznie, w razie potrzeby zarówno stolik jak i krzesła można złożyć. Wówczas nie zajmą one wiele miejsca.

Meble kawiarniane szare Sandhaman

Siedziska, oparcia krzeseł i blat wykonano z odpornego materiału, który świetnie sprawdza się w otwartych przestrzeniach. Wykonane są one z kompozytowych desek WPC w kolorze jasnoszarym. Tego typu materiał to gwarancja, że meble prezentują wysoką odporność na uszkodzenia i warunki pogodowe. Natomiast stelaże wyprodukowano ze stali o przekroju 2 x 0,5 cm, którą pomalowano na biały kolor.

Składane krzesła balkonowe z zestawu Sandhaman

Ważną zaletą zestawu mebli stalowych do kawiarni 2+1 Sandhaman jest możliwość składania zarówno krzeseł, jak i stołu. Złożone meble zajmują zdecydowanie mniej miejsca podczas przechowywania np. po zakończonym sezonie.

Zbliżenie na strukturę stołu Sandhaman deski kompozytowe

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe metalowe

Wymiary elementów zestawu:

Fotel:

  • szerokość siedziska: 40 cm
  • głębokość siedziska: 35 cm
  • wysokość: 80 cm
  • waga: 6 kg

Stół:

  • długość: 62 cm
  • szerokość: 62 cm
  • wysokość: 73 cm
  • waga: 8 kg

stelaż (szerokość x grubość): 2 cm x 0,5 cm

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.