Aluminiowy zestaw mebli technorattan ORDIANO 80 Brown dla 4 osób

1 990 zł

Produkt niedostępny

kod: 13533

Opis produktu

Zestaw mebli dla ORDIANO 80 Brown przeznaczony jest dla 4 osób. Komfort dla użytkowniów dają wygodne krzesła z podłokietnikami i poduszkami oraz praktyczny w utrzymaniu czystości szklany blat stołu. Meble dedykowane do zastosowań restauracyjnych, hotelowych oraz SPA, jak również do ogrodów i na tarasy o przeznaczeniu stricte domowym.

Parametry mebli Gardinetta

Stół to konstrukcja oparta na czterech nogach o wymiarach blatu 80x80 cm i standardowej dla tego typu mebli wysokości 72 cm. Każdy z użytkowników może wygodnie zjeść przy stole bez obaw o ciągłe stykanie się i łokciami lub kopanie się pod stołem, jak się to zdarza przy mniejszych stolikach przeznaczonych dla 4 osób.

Stół ma szklany blat ze szkła hartowanego o grubości 5 mm. Szyba jest przymocowana do blatu wykonanego z plecionki technorattanowej za pośrednictwem przyssawek z silikonu umieszczonych w narożnikach blatu. Zabezpieczea to ją przed zsunięciem. Narożniki szkła są zaokrąglone i brzegi zeszlifowane. Hartowanie to bezpieczeństwo w przypadku zbicia szyby - ponieważ szkło rozsypie się na drobne kawałeczki. Nogi stołu mają wymiar 5,5x5,5 cm, blat ma grubość 6 cm, co powoduje że jego proporcje są odpowiednie i funkcjonalne.

Zestaw mebli technorattan ORDIANO 80 zawartość

Krzesła w zestawie ORDIANO 80 Brown są w takiej samej plecionce jak stół. Konstrukcje wszystkich elementów są wykonane z aluminium. Materiału odpornego na rdzewienie, lekkiego do przenoszenia i przestawiania. Krzesła można sztaplować w stosy. Wygodne siedziska dzięki poduszkom o grubości 5 cm w kolorze ecru oraz wysokie i szerokie oparcia to najważniejsze zalety tego zestawu. Poszewkę poduszki można zdjąć i uprać, dzięki suwakom, dodatkowe sznureczki mogą przymocować poduszkę do siedziska.

Poliuretanowa plecionka ma kolor brązu cieniowanego - tj. ciemniejsze i jaśniejsze włókna w różnych odcieniach brązowego. Pojedyncze włókno jest płaskie, gładkie, połyskliwe, zaś struktura w bardzo bliskim przyjżeniu się ma podobną do skórki pomarańczy. Elegancki i praktyczny kolor jest uznany przez wielu restauratorów, którzy wybierają te właśnie meble do swoich  punktów. Materiał ten jest odporny na warunki atmosferyczne: mróz, śnieg, nasłonecznie, promieniowanie UV, deszcz.

Kolorystyka Mebli na taras z technorattanu ORDIANO 80 Brown dla 4 osób jest spójna z zestawami wypoczynkowymi NILAMITO Brown & Ecru oraz NILAMITO Brown & Grey, dostępnymi w naszej ofercie pozwala na całościowe skomponowanie ogrodu w jednej koncepcji kolorystycznej.

Plecionka Nilamito Brown

Plecionka technorattanowa Nilamito Brown – stanowi przeplot jaśniejszych i ciemniejszych włókien o niejednolitym kolorze (tzw. cieniowana) jej struktura jest płaska, gładka o strukturze skórki pomarańczy = połyskliwa.

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe, meble rattanowe

Zamawiając Aluminiowy zestaw mebli technorattan ORDIANO 80 Brown dla 4 osób otrzymują Państwo:

 • jeden stół z blatem z szyby hartowanej 5 mm,
 • cztery krzesła z podłokietnikami i poduszką o grubości 5 cm w kolorze ecru.

Wymiary elementów zestawu:

Stół Ordiano BrownWymiary krzesła w zestawie

Dostawa i montaż mebli:

Zestaw mebli obiadowych z technorattanu dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej. 

Krzesła są gotowe do użytku zaraz po wyjęciu z przesyłki wystarczy położyć poduszki.

Stół obiadowy przeznaczony jest do samodzielnego montażu - zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim. Montaż jest prosty polega na przymocowaniu do blatu stołu nóg stanowiacych podstawę.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu

Dla kupujących będących „konsumentem” w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego gwarancja udzielana jest na okres 24 miesięcy.

Gwarancja nie obejmuje:

 • Zmian wynikająca z zużycia materiałów eksploatacyjnych w miękkości, sprężystości poduch, oparcia, siedzisk, podłokietników i itp. blaknięcie poszewek poduszek.
 • Różnic w kolorystyce tj. powtarzalności w przypadku plecionek mieszanych, aby na każdym module sąsiadującym plecionka, była kontynuacją na module poprzedzającym - ciągłości kolorystycznej między modułami.
 • Spójności układu (kierunku) wyplotu między modułami w szczególności w przypadku siedzisk znajdujących się pod poduszkami oraz kąty nachylenia plecionki w poszczególnych modułach, brak powtarzalności wykończenia na takich samych elementach zestawu  - meble wykonane z technorattanu są wyplatane ręcznie i tego typu cechy są charakterystyczne dla tego typu produktów i jest to cecha a nie wada produktu.
 • Struktury plecionki w przypadku określenia w oferowanych produktach cech tj. skórka pomarańczy, szarpana, szczotkowana – są to cechy produktu pełnowartościowego i celowo uzyskiwanego, nie stanowią one wady fabrycznej, są w pełni zamierzone.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Nilamito

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
2 opinie
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Adam Bożęcki

  Jestem bardzo zadowolony. Meble są bardzo wygodne,estetyka ich wykonania rewelacja,materiał poduszek solidny,można zdjąć i prać,chociaż sprawia wrażenie nie przyjmującego plam.Dostawa mega szybka.Uwielbiamy swój balkon z widokiem na rzekę ,od kiedy pojawiły się na nim te SUPER meble.Cieszymy się jak dzieci i polecamy je wszystkim zainteresowanym.

 • ansk

  Rewelacja! Piękny zestaw bardzo solidnie wykonany. Ekspresowa wysyłka, dobra cena, polecam zarówno meble jak i sklep.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

zestaw mebli ogrodowych korfu zestaw mebli ogrodowych corfu set zestaw mebli ogrodowych corfu fiesta zestaw mebli ogrodwych corfu zestaw mebli ogrodowych corfu weekend zestaw mebli ogrodowych corfu ii curver meble ogrodowe rattan zestaw mebli corfu fiesta zestaw mebli ogrodowych corfu set curver zestaw mebli ogrodowych corfu anthracite zestaw mebli ogrodowych ze skrzynia na poduszki curver corfu provence technorattan zestaw keter zestaw corfu set 3 osobowa sofa technorattan keter

Ostatnio na blogu:

Akcesoria:

Zadzwoń Email
×