Aluminiowy zestaw mebli technorattan ORDIANO 80 Brown Elite dla 4 osób

2 390 zł

Produkt niedostępny

kod: 13668

Opis produktu

Komplet dla czterech osób z plecionki bardzo dobrze imitującej rattan naturalny ORDIANO 80 Brown Elite, ponadto posiada wygodne krzesła z poduszkami, szerokim i wysokim oparciami oraz stół ze szklanym blatem. Stał się doskonałym rozwiązenim dla restauracji oraz hoteli.

Parametry mebli Gardinetta

Wysokość blatu stołu jest na standardowej wysokości 72 cm, powierzchnia blatu to 80x80 cm. Szklany blat to hartowana 5 mm szyba położona na blacie wykonanym z technorattanu. Szkło przymocowane jest do technorattanu na cztery przyssawki silikonowe znajdujące się w częściach narożnikowych. Szklany blat to wygoda czyszczenia i elegancki wygląd. Krawędzie są zeszlifowane, a narożniki zaokrąglone. Hartowanie daje większą odpornośc na naprężenia, a gdyby nastąpiło jej stłuczenie - rozsypie się na wiele małych elementów - nie zaś na duże powierzchnie tnące. Stół ma cztery nogu w samych narożnikach, nogi w przekroju mają wymiar 5,5x5,5 cm, zaś blat ma 6 cm grubości.

Zestaw mebli technorattan ORDIANO 80 Brown Elite dla 4 osób w całości jest wykonany z takiej samej plecionce, którą pokryte są stelaże aluminiowe. Zabezpiecza to całkowicie przed rdzewieniem, dodatkowo meble są lżejsze od stalowych do przenoszenia czy przestawiania. Krzesła są sztaplowane (wstawiane jedno w drugie). Poduszki na krzesłach są w kolorze ecru i mają 5 cm grubości. Poszewki mają suwaki i pozwala to na ich zdjęcie i upranie w razie potrzeby. Duży komfort dają też podłokietniki o kształcie zaokrąglonym

Zestaw mebli technorattan ORDIANO 80 zawartość

Technorattanowa plecionka wykonana jest z poliuretanu materiału odpornego na warunki atmosferyczne tj. deszcz, śnieg, mróz, promieniowanie UV. Strukturalnie pojedyncze włókno jest półokrągłe, matowe (szczotkowane) co pozwala uzyskać efekt bardzo dobrej imitacji naturalnego ratanu. Kolorystycznie są to przeploty jaśniejszych i ciemniejszych włókien koloru brązowego tzn. brąz cieniowany.

Kolorystyka Mebli na taras z technorattanu ORDIANO 80 Brown Elite dla 4 osób jest spójna z zestawami wypoczynkowymi LIGURITO Brown Elite & Ecru oraz LIGURITO Brown Elite & Grey, dostępnymi w naszej ofercie pozwala na całościowe skomponowanie ogrodu w jednej koncepcji kolorystycznej.

Plecionka Ligurito Brown Elite

Plecionka technorattanowa Ligurito Brown Elite - stanowi przeplot jaśniejszych i ciemniejszych włókien (tzw. cieniowana) jej struktura jest półokrągła, szczotkowana= matowa = nie połyskliwa, doskonale imitująca rattan naturalny.

Zobacz także powiązane: pkl, meble technorattanowe, meble rattanowe

Zamawiając Aluminiowy zestaw mebli technorattan ORDIANO 80 Brown Elite dla 4 osób otrzymują Państwo:

 • jeden stół z blatem z szyby hartowanej 5 mm,
 • cztery krzesła z podłokietnikami i poduszką o grubości 5 cm w kolorze ecru.

Wymiary elementów zestawu:

Stół:

 • szerokość: 80cm
 • długość: 80cm
 • wysokośc: 72cm

Wymiary krzesła w zestawie

Dostawa i montaż mebli:

Zestaw mebli technorattan ORDIANO 80 Brown Elite dla 4 osób dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej. 

Krzesła są gotowe do użytku zaraz po wyjęciu z przesyłki wystarczy położyć poduszki.

Stół obiadowy przeznaczony jest do samodzielnego montażu - zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim. Montaż jest prosty polega na przymocowaniu do blatu stołu nóg stanowiacych podstawę.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu

Dla kupujących będących „konsumentem” w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego gwarancja udzielana jest na okres 24 miesięcy.

Gwarancja nie obejmuje:

 • Zmian wynikająca z zużycia materiałów eksploatacyjnych w miękkości, sprężystości poduch, oparcia, siedzisk, podłokietników i itp. blaknięcie poszewek poduszek.
 • Różnic w kolorystyce tj. powtarzalności w przypadku plecionek mieszanych, aby na każdym module sąsiadującym plecionka, była kontynuacją na module poprzedzającym - ciągłości kolorystycznej między modułami.
 • Spójności układu (kierunku) wyplotu między modułami w szczególności w przypadku siedzisk znajdujących się pod poduszkami oraz kąty nachylenia plecionki w poszczególnych modułach, brak powtarzalności wykończenia na takich samych elementach zestawu  - meble wykonane z technorattanu są wyplatane ręcznie i tego typu cechy są charakterystyczne dla tego typu produktów i jest to cecha a nie wada produktu.
 • Struktury plecionki w przypadku określenia w oferowanych produktach cech tj. skórka pomarańczy, szarpana, szczotkowana – są to cechy produktu pełnowartościowego i celowo uzyskiwanego, nie stanowią one wady fabrycznej, są w pełni zamierzone.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Ligurito

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Gaja

  Meble wyglądają bardzo ładnie, naturalnie, bardzo wygodne fotele.Niewielki problem ze złożeniem stołu.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

zestaw mebli ogrodowych korfu zestaw mebli ogrodowych corfu set zestaw mebli ogrodowych corfu fiesta zestaw mebli ogrodwych corfu zestaw mebli ogrodowych corfu weekend zestaw mebli ogrodowych corfu ii curver meble ogrodowe rattan zestaw mebli corfu fiesta zestaw mebli ogrodowych corfu set curver zestaw mebli ogrodowych corfu anthracite zestaw mebli ogrodowych ze skrzynia na poduszki curver corfu provence technorattan zestaw keter zestaw corfu set 3 osobowa sofa technorattan keter

Ostatnio na blogu:

Akcesoria:

Zadzwoń Email
×