Zestaw mebli technorattan z dużym stołem Manilva 230 beżowo-szary

(kod: 19528) Bel Giardino
7 390 zł

Produkt niedostępny

kod: 19528

Opis produktu

Zestaw mebli technorattan z dużym stołem Manilva 230 doskonale sprawdzi się zarówno na tarasie, jak i w ogrodzie. Elegancki zestaw mebli składa się z dużego stołu obiadowego pokrytego szybą oraz 8 foteli.

Zestaw mebli technorattan Manilva 230 stołowy

Stelaż mebli Manilva wykonano z lekkiego i odpornego na korozję aluminium. Wygodę korzystania z zestawu zapewniają eleganckie poduszki. Najważniejszym elementem wpływającym na funkcjonalność mebli jest duży stół obiadowy pokryty szybą hartowaną.

Zestaw mebli technorattan Manilva 230 stołowy

Wykończenie mebli to technorattan - nowoczesny materiał używany do produkcji mebli ogrodowych Swoim wyglądem przypomina naturalny rattan, jednak jest znacznie bardziej odporny na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych, takich jak wilgoć czy promienie UV. Plecionka użyta do produkcji mebli ma półokrągły przekrój.

Zbliżenie na blat stołu technorattan Manilva 230

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe, meble rattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary:

Fotel:

  • szerokość: 62 cm
  • głębokość: 57 cm
  • wysokość: 90 cm

Stół:

  • długość: 230 cm
  • szerokość: 100 cm
  • wysokość: 74 cm

Stelaż: aluminiowy

Materiał: półokrągła plecionka technorattanowa w kolorze beżowo-szarym

Poduszki w kolorze szaro-popielatym

Dostawa i montaż mebli:

Meble wysyłane są poprzez firmę kurierską w ubezpieczonej paczce. Meble wysyłane są w całości z wyjątkiem stołu, który wymaga prostego przykręcenia blatu do podstawy.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

zestaw mebli ogrodowych korfu zestaw mebli ogrodowych corfu set curver corfu provence technorattan zestaw keter zestaw mebli ogrodowych corfu fiesta zestaw mebli ogrodwych corfu zestaw mebli ogrodowych corfu weekend zestaw mebli ogrodowych corfu ii curver meble ogrodowe rattan zestaw mebli corfu fiesta zestaw mebli ogrodowych corfu set curver zestaw mebli ogrodowych corfu anthracite skrzynia technorattan z siedziskiem skrzynia technorattan z siedziskiem o wym 100 na 70

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×