Zestaw obiadowy technorattanowy - stół Rapallo, fotele Amanda Modern

(kod: 15090) iCasa
4 940 zł

Produkt niedostępny

kod: 15090

Opis produktu

Zestaw obiadowy technorattanowy dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych oraz w dwóch wariantach, gdzie różnicą jest długość stołu. Meble obiadowe charakteryzują się eleganckim wyglądem i wysoką precyzją wykończenia. Zestaw idealnie nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnąrz, a także do użytku komercyjnego w hotelu czy restauracji. Gdziekolwiek nie staną, meble z kompletu obiadowego będą ozdobą otoczenia.

Meble wykonane z technorattanu, czyli materiału sztucznego, którego zadaniem jest imitować naturalny rattan. Technorattan ma jednak tę przewagę nad swoim naturalnym odpowiednikiem, że jest wodoodporny, wytrzymały na działanie warunków pogodowych, a także odporny na działanie szkodliwych promieni UV. Dzięki takim cechom materiał dłużej wygląda jak nowy, nie traci swoich kolorów i nie wymaga konserwacji. Do czyszczenia mebli ogrodowych ze stołem Rapallo wystarczy wiglotna szmatka lub woda z myjki ogrodowej. 

W skład kompletu wchodzi stół Rapallo oraz sześć krzeseł Amanda Modern. Zestaw dostępny jest w dwóch kolorach: czarnym oraz brązowym.

Prostokątny stół ogrodowy o długości 160 cm lub 200 cm w zależności od wybranej konfiguracji posiada blat z przezroczystego, hartowanego szkła o grubości 8 mm. Szkło jest bardzo bezpieczne. Przymocowano je do stołu za pomocą przyssawek. 

Krzesła ogrodowe Amanda Modern posiadają podłokietniki. Mają siedzisko na wysokości 46 cm. W tym wymiarze kryją się także komfortowe poduszki o grubości 5,5 cm. Poduszki posiadają wodoodporne poszewki impregnowane teflonem. W poszewkach znajduje się zamek błyskawiczny, który ułatwia jej zdjęcie i oddanie do prania.

Cały zestaw obiadowy technorattanowy opiera się na bardzo lekkiej aluminiowej konstrukcji malowanej proszkowo. Aluminium jest odporne na rdzę i na tyle lekkie, że przenoszenie zestawu z miejsca na miejsce jest bardzo łatwe i nie wymaga wielkiej siły. 

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe

Zamawiając Zestaw obiadowy technorattanowy - stół Rapallo, fotele Amanda Modern otrzymują Państwo:

 • prostokątny stół Rapallo
 • fotele Amanda Modern
 • poduszki na siedzenia foteli

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary foteli Amanda Modern:

 • szerokość: 57 cm
 • głębokość: 55 cm
 • wysokość: 78 cm
 • wysokość siedziska: 46 cm
 • grubość poduszek: 5,5 cm

Wymiary stołu Rapallo:

 • długość: 160 lub 200 cm
 • szerokość: 90 cm
 • wysokość: 74 cm
 • grubość blatu: 8 mm

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są przez kuriera i od razu gotowe do użycia zaraz po rozpakowaniu.

Gwarancja:

Produkty objęte są dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×