Zestaw ogrodowy Basso technorattan skandynawski

(kod: 22307) Bello Giardino
2 899 zł

Produkt niedostępny

kod: 22307

Opis produktu

Zestaw ogrodowy Basso technorattan skandynawski to komplet składający się z czterech foteli o wymiarach 62x69x89 centymetrów oraz stołu o wymiarach 112x112x75 centymetrów. Drugi z mebli posiada blat z bezpiecznego szkła hartowanego oraz zaokrąglone krawędzie, które gwarantują bezpieczeństwo korzystania z niego. W zestawie znajdziemy także estetyczne, praktyczne poduszki.

Meble ogrodowe Basso

Zestaw mebli stołowych Basso posiada aluminiową konstrukcję, dzięki czemu poszczególne jego elementy można z łatwością przenosić z miejsca na miejsce. Pokrywa go plecionka z półokrągłego technorattanu o gładkiej strukturze. Materiał ten do złudzenia przypomina naturalny rattan, lecz jest od niego znacznie bardziej wytrzymały – nie ulega uszkodzeniu na skutek działania dużych różnic temperatur, promieni UV czy wody. Sprawia to, że meble mogą znajdować się przez cały rok na świeżym powietrzu.

Meble ogrodowe Basso aranżacja

Zestaw mebli stołowych Basso będzie się efektownie prezentować na balkonie, tarasie, ganku, w ogrodzie czy altanie.

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe

Zamawiając Zestaw ogrodowy Basso technorattan skandynawski otrzymują Państwo:

  • cztery fotele z podłokietnikami
  • poduszki na siedzenia
  • kwadratowy stół

Wymiary elementów zestawu:

Meble technorattanowe Basso- wymiary

Wymiary foteli:

  • szerokość: 62 cm
  • głębokość: 59 cm
  • wysokość: 89 cm

Wymiary stolika:

  • wysokość: 75 cm
  • długość: 112 cm
  • szerokość: 112 cm

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są przez kuriera w ubezpieczonej przesyłce. Fotele z zestawu przesyłane są w stanie gotowym do użycia, natomiast stół należy samodzielnie zmontować według załączonej instrukcji.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu.

Gwarancją nie są objęte uszkodzenia mebli powstałe w wyniku:
- niewłaściwego użytkowania i przechowywania mebli
- niewłaściwej konserwacji
- dokonywania samodzielnych napraw, przeróbek lub zmian konstrukcyjnych

Gwarancją nie są także objęte elementy eksploatacyjne, tj. szklane blaty stołów, poduszki (na siedziska i oparcia), materace (w przypadku łóżek ogrodowych i leżanek) itp.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

zestaw ogrodowy corfu max 3 brązowy zestaw ogrodowy corfu weekend rattan efekt curver zestaw ogrodowy corfu set cappuccino curver keter zestaw ogrodowy corfu set cappuccino zestaw ogrodowy corfu opinie zestaw ogrodowy corfu set brown curver keter zestaw ogrodowy corfu fiesta zestaw ogrodowy corfu box set ze stolikiem skrzynią zestaw mebli ogrodowych korfu zestaw mebli ogrodowych corfu set curver corfu provence technorattan zestaw keter zestaw corfu set 3 osobowa sofa technorattan keter

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×