Zestaw ogrodowy prosty S2L z krzesłami

(kod: 05827) Produkt wyprodukowany w Polsce
Komplet Mebli Ogrodowych na stalowej czarnej podstawie z ozdobami. Zestaw został wykonany z desek z drewna olchowego , które są dwukrotnie malowane impregnatem z woskiem. Dzięki preparatowi, drewno zyskuje piękny orzechowy kol... pełny opis
1 399 zł
+ dostawa 69 zł
Kup na raty: 20 x 73,40zł
Wysyłka do 48h
kod: 05827

Kluczowe parametry:

Stół prostokątny
Długość stołu [cm] 150
Szerokość [cm] 80
Wysokość [cm] 75

Opis produktu

Komplet Mebli Ogrodowych na stalowej czarnej podstawie z ozdobami.

Zestaw został wykonany z desek z drewna olchowego, które są dwukrotnie malowane impregnatem z woskiem. Dzięki preparatowi, drewno zyskuje piękny orzechowy kolor.

Grubość desek wynosi 3 cm. Wyjątek stanowią deski montowane w stole - mają one 2,5 cm z uwagi na dodatkowe wzmocnienie, jakie daje stalowa rama, do których są przykręcone. Drewno jest polerowane i frezowane.

Deski montowane są na bardzo mocnych i odpornych na uderzenia stelażach stalowych. Stelaże użyte do produkcji kompletu mają specjalnie wyprofilowane nogi, których odgięcie powoduje, że elementy zestawu stają się jeszcze bardziej stabilne, niż kiedykolwiek! Dodatkowo każdy mebel ozdobiony został stalowym motywem.

W skład zestawu wchodzą dwie ławki, dwa krzesła oraz stół prostokątny.

Ławka ogrodowa posiada siedzisko na wysokości 43cm. Jego głębokość to 34cm.
Krzesło ogrodowe posiada siedzisko o głębokości 34cm zaś jego szerokośc wynosi 55cm.
Stół ma wymiary: szerokość 77 cm, długość 150 cm, wysokość 75 cm. Grubość blatu: 4,5 cm (stalowa ramka 2 cm, deski 2,5 cm)

Produkt do samodzielnego montażu. Wyjątek stanowi blat stołu, który dla Państwa wygody został już skręcony. Wystarczy przy twierdzić go do stelaża.

Przy wyborze wariantu za dopłatą (4 deski na siedzisku) zmienia się głębokość krzeseł i ławek. Wynosi ona 43 cm.

 

 

Kluczowe parametry:

Stół prostokątny
Długość stołu [cm] 150
Szerokość [cm] 80
Wysokość [cm] 75

Gwarancja:

Produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Anita

    Meble bardzo solidne, trochę ważą ale są bardzo stabilne, łatwe w montażu. Sklep godny polecenia, szybka dostawa i bardzo dobry kontakt. Polecam.