Zestaw ogrodowy składany Łódź

Zestaw ogrodowy drewniany składany
kliknij i zobacz 7 zdjęć
(kod: 13128) Produkt wyprodukowany w Polsce
Bardzo praktyczny i funkcjonalny zestaw mebli ogrodowych składanych . W zestawie znajdą Państwo stół prostokątny i dwie ławki. Meble idealnie sprawdzą się na tarasie, lub w ogrodzie, a po sezonie można je łatwo złożyć i schować na zimę... pełny opis
1 200 zł

Produkt niedostępny

kod: 13128

Opis produktu

Bardzo praktyczny i funkcjonalny zestaw mebli ogrodowych składanych. W zestawie znajdą Państwo stół prostokątny i dwie ławki. Meble idealnie sprawdzą się na tarasie, lub w ogrodzie, a po sezonie można je łatwo złożyć i schować na zimę. 

Zestaw mebli ogrodowych wykonany jest na metalowych stelażach składanych, malowanych proszkowo. Malowanie proszkowe bardzo skutecznie zabezpiecza przed korozją, która często pojawia się w metalowych meblach ogrodowych. 

Użyte drewno pochodzi z sosny, jest odpowiednio przygotowane, obrobione i zabezpieczone impregnatem oraz lakierem przed działaniem deszczu, wiatru i zmiennej temperatury. 

System składania jest prosty i intuicyjny, pozwala złożyć każdy z mebli do minimalnej objętości.

Zestaw jest bardzo często wybierany przez obiekty restauracyjne, kawiarnie - zainteresowanych prosimy o kontakt - przy dużych zamówieniach istnieje możliowść indywidualnych ustaleń. 

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe drewniane

Wymiary elementów zestawu:

Ławka składana:

 • Długość: 158 cm 
 • Głębokość: 45 cm
 • Wysokość oparcia: 90 cm
 • Waga: 15 kg

Stół składany: 

 • Długość: 158 cm 
 • Szerokość: 67 cm
 • Wysokość 75 cm
 • Waga: 18 kg

 

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są na palecie, za pośrednictwem firmy kurierskiej. 

Meble są gotowe do użytkowania po wyjęciu z opakowania

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Anita

  łatwe w składaniu,przenoszeniu.bardzo praktyczne