Komplet piwny 220cm

(kod: 17339) Produkt wyprodukowany w Polsce
399 zł

Produkt niedostępny

kod: 17339

Opis produktu

Zestaw mebli ogrodowych biesiadnych to komplet składający się ze stołu oraz dwóch ław.

Blat stołu oraz siedziska ławek wykonane zostały z wysokiej jakości drewna sosnowego pokrytego  dwukrotnie lakierem bezbarwnym z impregnatem. Lakier zabezpiecza powierzchnię przed szkodliwymi działaniami różnego rodzaju czynników zewnętrznych jak np. promienie UV. Lakier nie łuszczy się, dzięki czemu skutecznie chroni drewno przed wilgocią.

Zestaw piwny 200cm

Zestaw barowy, piknikowy to bardzo wygodne rozwiązanie do wszelkiego rodzaju ogródków piwnych przy lokalach. Stoły oraz ławki można łatwo złożyć poprzez złożenie metalowych nóg stołu oraz ławek, co ułatwia ich magazynowanie w większych ilościach poza sezonem. Mechanizm składania funkcjonuje na podstawie pręta 10 mm i zamka ze wzmocnioną sprężyną - odblokowanie spustem.

Nogi stołu oraz ławek wykonane zostały z kątownika hutniczego zabezpieczonego antykorozyjnie, malowanego zanurzeniowo z elektroniczną kontrolą grubości powłoki.

Komplety tego typu cieszą się dużym powodzeniem zarówno na polskim jak i na zagranicznym rynku.  Posiadają audyt niemiecki, który jest gwarancją najwyższej jakości. Wykonane zostały ze starannie wyselekcjonowanych surowców, gwarantujących trwałość oraz możliwość długoletniego użytkowania - wyższa jakoś przekłada się na możliwość użytkowania mebli o 2-3 sezony dłużej.

Składane ławki ogrodowe

Marka Interbau to firma produkująca różnego rodzaju wyroby - meble ogrodowe, biesiadne, konstrukcje stalowe, hale oraz wiaty. Na rynku funkcjonuje już od 25lat co zapewnia doświadczenie oraz stosowanie najlepiej sprawdzających się technik podczas produkcji - zakład produkcyjny to aż 2000m2 powierzchni. Firma znana jest zarówno na polskim jak i europejskim rynku. Dbałość o szczegóły, wysokiej jakości materiały, najnowsze technologie oraz profesjonalne wykonawstwo gwarantują wysoką jakość produktu końcowego.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary:

Stół:

  • długość: 220cm
  • szerokość: 50cm
  • wysokość: 78cm
  • grubość blatów: 2,8cm

Ławy:

  • długość: 220cm
  • szerokość: 25cm
  • wysokość: 48cm
  • grubość siedziska: 2,8cm
  • obciążenie: ok. 400kg

Stelaż: kątownik hutniczy zabezpieczony antykorozyjnie
malowany metodą zanurzeniową z elektroniczną kontrolą grubości powłoki

Lakierowanie: dwukrotne

Waga: ok. 46kg

 

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Produkt wysyłany jest w całości - nie wymaga montażu.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Wymiary opakowania:

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×