Zestaw technorattanowy RAVENA 6+1 Grey

(kod: 25200) Focus Garden
6 599 zł

Produkt niedostępny

kod: 25200

Opis produktu

Komplet obiadowy technorattan RAVENA 6+1 Grey to duży zestaw mebli z technorattanu, składający się z 6 obszernych foteli i dużego, funkcjonalnego stołu krytego blatem z hartowanego szkła. Duże fotele uzupełnione poduszkami zapewniają odpowiednią wygodę korzystania. Uwagę zwracają dopracowane detale mebli i modna kolorystyka, utrzymana w odcieniach szarości. Cały komplet technorattan wygląda bardzo reprezentacyjnie i doskonale się sprawdzi w ogrodzie, na tarasie, czy w obiektach HoReCa.

Zestaw technorattanowy RAVENA 6+1 Grey


Meble zostały wykonane z zaokrąglonego technorattanu utrzymanego w odcieniach szarości, cieniowanego. Dzięki temu komplet z technorattanu wygląda bardzo naturalnie, a jednocześnie meble są znacznie łatwiejsze w pielęgnacji i bardziej odporne od tych wykonanych z naturalnego rattanu. Podstawę konstrukcji stanowi aluminiowy stelaż, w pełni odporny na korozję i rdzewienie. Zestaw technorattanowy RAVENA 6+1 Grey jest odporny na słońce, deszcz i temperatury, nie wymaga specjalnej konserwacji i można go myć wodą lub delikatnymi środkami czyszczącymi.

Plecionka technorattanowaZdejmowane pokrowce poduszek


Fotele technorattan są obszerne, wysokie i uzupełnione dodatkowo o wygodne poduszki na oparcia i siedziska. Profilowane podłokietniki zapewniają podparcie dla rąk, a wysokie oparcia pełne podparcie pleców podczas korzystania z kompletu. Zestaw technorattanowy RAVENA 6+1 Grey doskonale się sprawdzą nawet w czasie dłuższych spotkań w ogrodzie, a ich eleganckie wykończenie zapewni odpowiednio reprezentacyjny wygląd. Komplet technorattanowy będzie świetnie się prezentował na tarasie, a także w przestrzeniach restauracyjnych – wszędzie, gdzie potrzebne są meble eleganckie i praktyczne.

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe, meble rattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Zestaw technorattanowy RAVENA 6+1 Grey - wymiary

Stół:

  • Wysokość: 95 cm
  • Szerokość: 65 cm
  • Głębokość: 74 cm

Fotel:

  • Średnica: 150 cm
  • Wysokość 75 cm

Dostawa i montaż mebli:

Prostego montażu wymaga jedynie stół - fotele dostarczane są w całości.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Meble ogrodowe objęte są 12 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×