Zestaw rozkładanych mebli technorattan Olimpia P

Zestaw rozkładanych mebli technorattan Olimpia P
kliknij i zobacz 7 zdjęć
(kod: 19460) Bel Giardino
Zestaw rozkładanych mebli Olimpia P to bardzo wygodny i elegancki zestaw mebli ogrodowych, wykonanych z idealnie imitującego naturalny rattan technorattanu, syntetycznego materiału, który jest wysoce odporny na niekorzystne warunki at... pełny opis
4 990 zł

Produkt niedostępny

kod: 19460

Opis produktu

Zestaw rozkładanych mebli Olimpia P to bardzo wygodny i elegancki zestaw mebli ogrodowych, wykonanych z idealnie imitującego naturalny rattan technorattanu, syntetycznego materiału, który jest wysoce odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne, takie jak silne opady deszczu, śnieg, a nawet mróz oraz silne nasłonecznienie. Technorattan jest odporny na działanie promieniu UV, co zapewnia ochronę koloru. Dodatkowo zestaw łatwo utrzymać w czystości, gdyż do mycia technorattanu wystarczy jedynie wilgotna szmatka.

Zestaw mebli leżanka Olimpia w słońcu

W skład zestawu rozkładanych mebli technorattanowych Olimpia P wchodzą: leżanka modułowa złożona z dwuosobowej rozkładanej sofy, dwie sofy jednoosobowe rozkładane oraz stolik ze szklanym blatem, odpornym na zarysowania o wymiarach 100 cm szerokości, 60 cm długości i 40 cm wysokości. Aby zwiększyć wygodę użytkowania, sofy wyposażone są  w materace, których materiał jest specjalnie zaimpregnowany.

Poduszki z zestawu mebli - leżanki Olimpia

Elementy modułowe zestawu rozkładanych mebli technorattanwych Olimpia P dają wiele różnych możliwości konfiguracji. Po rozłożeniu otrzymujemy bardzo dużą powierzchnię wypoczynkową. Sofy mogą spełniać wtedy rolę wygodnych leżaków. Komplet sprawdzi się w nowocześnie zaaranżowanym ogrodzie, na większych tarasie lub nad basenem.

Rozkładany zestaw mebli technorattan Olimpia w ogrodzie

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe, meble rattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary:

sofa 2-osobowa:

  • szerokość: 154 cm
  • głębokość: 101 cm
  • wysokość: 117 cm

rozkładany fotel-leżak:

  • szerokość: 65 cm
  • głębokość: 101 cm
  • wysokość: 117 cm

stolik kawowy:

  • długość: 100 cm
  • szerokość: 60 cm
  • wysokość: 40 cm

Stelaż: aluminiowy

Materiał: płaska plecionka technorattanowa w kolorze ciemnym kawowym

Poduszki w kolorze beżowym.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.