Zestaw składanych mebli aluminiowych Helios

(kod: 19556) Bel Giardino
1 490 zł

Produkt niedostępny

kod: 19556

Opis produktu

Zestaw składanych mebli aluminiowych Helios doskonale sprawdzi się zarówno na tarasie, jak i w ogrodzie. Elegancki zestaw mebli składa się z wysokiego stolika oraz 4 foteli.

Meble aluminiowe do ogrodu Helios

Stelaż mebli Helios wykonano z lekkiego i odpornego na korozję aluminium. Wygodę korzystania z zestawu zapewniają siedziska z tkaniny. Najważniejszym elementem wpływającym na funkcjonalność mebli jest stolik kawowy pokryty szybą hartowaną.

Zbliżenie na blat i krzesło z zestawu Helios

Główną zaletą zestawu mebli Helios jest możliwość składania krzeseł i stolika, dzięki czemu możemy zaoszczędzić sporo miejsca.

Składanie krzeseł Helios czarny

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe, meble rattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary:

Fotel:

  • szerokość: 55 cm
  • głębokość: 46 cm
  • wysokość: 83 cm

Stół:

  • średnica: 100 cm
  • wysokość: 72 cm

Stelaż: aluminiowy

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

zestaw mebli ogrodowych korfu zestaw mebli ogrodowych corfu set zestaw mebli ogrodowych corfu fiesta zestaw mebli ogrodwych corfu zestaw mebli ogrodowych corfu weekend zestaw mebli ogrodowych corfu ii curver meble ogrodowe rattan zestaw mebli corfu fiesta zestaw mebli ogrodowych corfu set curver zestaw mebli ogrodowych corfu anthracite zestaw mebli ogrodowych ze skrzynia na poduszki

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x