Zestaw składanych mebli aluminiowych Helios

(kod: 19556) Bel Giardino
  • Czarno-grafitowy
  • Zielony szampański
Zestaw składanych mebli aluminiowych Helios   doskonale sprawdzi się zarówno na tarasie, jak i w ogrodzie. Elegancki zestaw mebli składa się z wysokiego stolika oraz 4 foteli. Stelaż mebli Helios wykonano z lekkiego... pełny opis
1 490 zł

Produkt niedostępny

kod: 19556

Opis produktu

Zestaw składanych mebli aluminiowych Helios doskonale sprawdzi się zarówno na tarasie, jak i w ogrodzie. Elegancki zestaw mebli składa się z wysokiego stolika oraz 4 foteli.

Meble aluminiowe do ogrodu Helios

Stelaż mebli Helios wykonano z lekkiego i odpornego na korozję aluminium. Wygodę korzystania z zestawu zapewniają siedziska z tkaniny. Najważniejszym elementem wpływającym na funkcjonalność mebli jest stolik kawowy pokryty szybą hartowaną.

Zbliżenie na blat i krzesło z zestawu Helios

Główną zaletą zestawu mebli Helios jest możliwość składania krzeseł i stolika, dzięki czemu możemy zaoszczędzić sporo miejsca.

Składanie krzeseł Helios czarny

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe, meble rattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary:

Fotel:

  • szerokość: 55 cm
  • głębokość: 46 cm
  • wysokość: 83 cm

Stół:

  • średnica: 100 cm
  • wysokość: 72 cm

Stelaż: aluminiowy

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.