Zestaw technorattan z dużym okrągłym stołem Olimp 150 beżowo-szary

(kod: 19534) Bel Giardino
6 590 zł

Produkt niedostępny

kod: 19534

Opis produktu

Zestaw technorattan z dużym okrągłym stołem Olimp 150 doskonale sprawdzi się zarówno na tarasie, jak i w ogrodzie. Elegancki zestaw mebli składa się z dużego stołu obiadowego pokrytego szybą oraz 6 foteli.

Zestaw stołowy technorattan Olimp 150 w ogrodzie

Stelaż mebli Olimp wykonano z lekkiego i odpornego na korozję aluminium. Wygodę korzystania z zestawu zapewniają eleganckie poduszki. Najważniejszym elementem wpływającym na funkcjonalność mebli jest duży stół obiadowy pokryty szybą hartowaną.

Szklany blat stołu technorattan Olimp 150

Wykończenie mebli to technorattan - nowoczesny materiał używany do produkcji mebli ogrodowych Swoim wyglądem przypomina naturalny rattan, jednak jest znacznie bardziej odporny na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych, takich jak wilgoć czy promienie UV. Plecionka użyta do produkcji mebli ma półokrągły przekrój.

Zbliżenie na podłokietnik i blat Olimp 150

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe, meble rattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary:

Fotel:

  • szerokość: 65 cm
  • głębokość: 65 cm
  • wysokość: 93 cm

Stół:

  • średnica: 150 cm
  • wysokość: 73 cm

Stelaż: aluminiowy

Materiał: półokrągła plecionka technorattanowa w kolorze beżowo-szarym

Poduszki w kolorze beżowym

Dostawa i montaż mebli:

Meble wysyłane są poprzez firmę kurierską w ubezpieczonej paczce. Meble wysyłane są w całości bez potrzeby montażu.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

curver corfu provence technorattan zestaw keter meble ogrodowe corfu fiesta zestaw technorattan zestaw technorattan corfu fiesta skrzynia technorattan z siedziskiem skrzynia technorattan z siedziskiem o wym 100 na 70 skrzynie technorattan z siedziskiem zestaw corfu set 3 osobowa sofa technorattan keter zestaw alabama premium technorattan corfu keter

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×