Zestaw technorattan z okrągłym stołem obiadowym Olimp 130

(kod: 19533) Bel Giardino
4 790 zł

Produkt niedostępny

kod: 19533

Opis produktu

Zestaw technorattan z okrągłym stołem obiadowym Olimp 130 doskonale sprawdzi się zarówno na tarasie, jak i w ogrodzie. Elegancki zestaw mebli składa się z dużego stołu obiadowego pokrytego szybą oraz 4 foteli.

Meble stołowe technorattan Olimp 130 beżowy

Stelaż mebli Olimp wykonano z lekkiego i odpornego na korozję aluminium. Wygodę korzystania z zestawu zapewniają eleganckie poduszki. Najważniejszym elementem wpływającym na funkcjonalność mebli jest duży stół obiadowy pokryty szybą hartowaną.

Zestaw mebli technorattan Olimp 130 beżowy

Wykończenie mebli to technorattan - nowoczesny materiał używany do produkcji mebli ogrodowych Swoim wyglądem przypomina naturalny rattan, jednak jest znacznie bardziej odporny na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych, takich jak wilgoć czy promienie UV. Plecionka użyta do produkcji mebli ma półokrągły przekrój.

Zbliżenie na zestaw Olimp 130 technorattan

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe, meble rattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary:

Fotel:

  • szerokość: 64 cm
  • głębokość: 69 cm
  • wysokość: 89 cm

Stół:

  • średnica: 130 cm
  • wysokość: 73 cm

Stelaż: aluminiowy

Materiał: półokrągła plecionka technorattanowa w kolorze beżowo-szarym lub brązowym

Poduszki w kolorze szarym lub beżowym

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

curver corfu provence technorattan zestaw keter meble ogrodowe corfu fiesta zestaw technorattan zestaw technorattan corfu fiesta skrzynia technorattan z siedziskiem skrzynia technorattan z siedziskiem o wym 100 na 70 skrzynie technorattan z siedziskiem zestaw corfu set 3 osobowa sofa technorattan keter zestaw alabama premium technorattan corfu keter

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x