Zestaw technorattan ze stołem obiadowym Manilva 185

(kod: 19532) Bel Giardino
5 990 zł

Produkt niedostępny

kod: 19532

Opis produktu

Zestaw technorattan ze stołem obiadowym Manilva 185 doskonale sprawdzi się zarówno na tarasie, jak i w ogrodzie. Elegancki zestaw mebli składa się z dużego stołu obiadowego pokrytego szybą oraz 6 foteli.

Meble stołowe technorattan Manilva 185

Stelaż mebli Manilva wykonano z lekkiego i odpornego na korozję aluminium. Wygodę korzystania z zestawu zapewniają eleganckie poduszki. Najważniejszym elementem wpływającym na funkcjonalność mebli jest duży stół obiadowy pokryty szybą hartowaną.

Fotel z zestawu Manilva w kolorze szaro-popielatym

Wykończenie mebli to technorattan - nowoczesny materiał używany do produkcji mebli ogrodowych Swoim wyglądem przypomina naturalny rattan, jednak jest znacznie bardziej odporny na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych, takich jak wilgoć czy promienie UV. Plecionka użyta do produkcji mebli ma półokrągły przekrój.

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe, meble rattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary:

Fotel:

  • szerokość: 62 cm
  • głębokość: 57 cm
  • wysokość: 90 cm

Stół:

  • długość: 185 cm
  • szerokość: 100 cm
  • wysokość: 74 cm

Stelaż: aluminiowy

Materiał: półokrągła plecionka technorattanowa w kolorze szaro-popielatym

Poduszki w kolorze szaro-popielatym

Dostawa i montaż mebli:

Meble wysyłane są poprzez firmę kurierską w ubezpieczonej paczce. Meble wysyłane są w całości z wyjątkiem stołu, który wymaga prostego przykręcenia blatu do podstawy.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

curver corfu provence technorattan zestaw keter meble ogrodowe corfu fiesta zestaw technorattan zestaw technorattan corfu fiesta ławka ogrodowa ze stołem zestaw corfu set 3 osobowa sofa technorattan keter zestaw alabama premium technorattan corfu keter

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×