Zestaw technorattanowy Rapallo 200cm i 6 foteli zaokrąglonych Leonardo Royal

(kod: 15085) iCasa
8 130 zł

Produkt niedostępny

kod: 15085

Opis produktu

Zestaw mebli wykonanych z technorattanu, w skład którego wchodzi stół Rapallo oraz sześć zaokrąglonych foteli Leonardo Royal. Meble ogrodowe są bardzo eleganckie, funkcjonalne i wytrzymałe. Z pewnością sprawdzą się w użytku wewnątrz miszkania lub domu, jak i na zewnątrz, w ogrodzie podczas przyjęcia lub po prostu podczas odpoczynku w gronie bliskich. 

Stół Rapallo 200 cm, 6 foteli Leonardo Royal zostały wykonane z technorattanu, czyli rattanu syntetycznego. To materiał sztuczny, a dokładnie włókna polietynu, które są najmocniejszym materiałem dostępnym na rynku. Tworzywo jest wodoodporne, wytrzymałe i nie traci koloru pod wpływem działania promieni UV. 

Technorattanowa plecionka opiera się na lekkim, ale za to bardzo stabilnym stelażu aluminiowym malowanym proszkowo. Użycie wysokojakościowych materiałów sprawia, że meble mogą stać na zewnątrz przez cały rok i nic im się nie stanie. Meble są odporne na działanie przeróżnych czynników pogodowych, począwszy od mrozu, aż po upalne, letnie dni. 

Zaokrąglone fotele o szerokości 63,5 cm i głębokości 72,5 cm posiadają wygodne oparcia oraz poduszki na siedziskach o grubości 6 cm. Siedzisko w fotelu znajduje się na wysokości 51 cm (łącznie z poduszką). Poliestrowe poszewki w poduszkach są impregnowane teflonem. Ich dużym atutem jest wszyty suwak, dzięki któremu bezproblemowo można je oddać do prania.

Prostokątny, elegancki stół o długości 200 cm, został zaprojektowany w ten sposób, że bez problemu zasiądzie przy nim sześć osób. Stół ogrodowy posiada blat z hartowanego, przezroczystego szkła o grubości 8 mm.

Komplet ogrodowy, w skład którego wchodzi stół Rapallo 200 cm, 6 foteli Leonardo Royal to doskonała oferta dla osób poszukujących kompleksowych rozwiązań nie tylko do ogrodu. Meble sprawdzą się idealnie w restauracji, w hotelu czy kawiarni. Na pewno będą ozdobą każdego miejsca, w którym się znajdą.

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe

Zamawiając Zestaw technorattanowy Rapallo 200cm i 6 foteli zaokrąglonych Leonardo Royal otrzymują Państwo:

 • sześć foteli Leonardo Royal
 • sześć poduszek na siedzenia
 • prostokątny stół Rapallo

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary foteli:

 • szerokość: 63,5 cm
 • głębokość: 72,5 cm
 • wysokość: 85 cm
 • grubość poduszek: 6 cm
 • wysokość siedziska: 51 cm

Wymiary stołu:

 • długość: 200 cm
 • szerokość: 90 cm
 • wysokość: 74 cm
 • grubość hartowanego blatu: 8 mm

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są przez firmę kurierską i od razu gotowe do użycia po rozpakowaniu.

Gwarancja:

Zestaw ogrodowy objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×