WYPRZEDAŻ - Zestaw technorattanowy STELVIO Brown

Zestaw technorattanowy STELVIO Brown
kliknij i zobacz 12 zdjęć
(kod: 21688) Focus Garden
 • Brown
 • Caffe
 • Dolphin Grey
 • STELVIO Light Brown
Nie Tak - 2 sztuki
Oferowany produkt posiada lub może posiadać wady w związku z tym oferowana cena jest istotnie obniżona i uwzględniająca jego niepełnowartościowość - czasami wadliwość. Produkty oferowane w cenach wyprzedażowych są tylko okr... pełny opis
3 990 zł

Produkt niedostępny

kod: 21688

Opis produktu

Oferowany produkt posiada lub może posiadać wady w związku z tym oferowana cena jest istotnie obniżona i uwzględniająca jego niepełnowartościowość - czasami wadliwość.

Produkty oferowane w cenach wyprzedażowych są tylko okresowe w ograniczonych ilościach i ich dostępność zmienia się na bieżąco. W przypadku tych produktów nie ma możliwości rezerwacji, ani odroczenia terminu realizacji.

Wadliwościami produktów skierowanych do oferty wyprzedażowej to mogące wystąpić:
- brudne lub uszkodzone opakowanie lub brak oryginalnego opakowania
- obtarcia lub uszkodzenia produktu tj. zarysowania, nierówność – nie mające wpływu na jego użytkowanie, a jedynie walory estetyczne,
Produkty posiadają uszkodzone kartony lub delikatne uszkodzenia samego produktu. Nie są to wady które uniemożliwiają użytkowanie produktu.

W przypadku posiadania więcej niż 1 sztuki produktu wysyłane są one według ustawienia w magazynie – nie ma możliwości „wybrania mniej uszkodzonego”

W przypadku chęci uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do mailowego kontaktu z obsługą sklepu na adres [email protected] z dopiskiem w tytule WYPRZEDAŻ oraz podaniem w treści linku do konkretnego produktu.

Zainteresowanych zakupem produktu pełnowartościowego zapraszamy na stronę:

https://www.meblobranie.pl/zestaw-technorattanowy-stelvio-brown.html

Eleganckie, nowoczesne i praktyczne meble ogrodowe o budowie umożliwiającej wykorzystanie całego zestawu razem lub podzielenie go na częsci to zestaw technorattanowy STELVIO Brown. Elementy siedziskowe posiadają poduszki siedziskowe oraz poduszki oparciowe. Stół o wysokości pozwalającej na spożywanie przy nim posiłków posiada szklany blat. Technorattanowa plecionka ma kolorystykę nawiązującą do klasycznych mebli tego rodzaju, o nowoczesnym podwójnym włóknie, całkowicie odporna na warunki pogodowe.

 

Stelvio narożnik z technorattanu Caffe

Konfigurajca mebli jest dowolna - może być to ustawienie klasyczne jak na głównym zdjęciu produktu, jak również ustawienie foteli naprzeciwko siebie ze stolikiem między nimi lub stolik z fotelami, a sofa jako wolnostojący element wystroju. Szklany blat stołu jest wpuszczony w powierzchnię, szkło nie dochodzi do krawędzi technorattanowej. Kolor szklanego blatu jest czarny, szkło jest hartowane co oznacza zwiększoną odporność na naprężenia.

 

Stelvio Brown sofa z technorattanu

Stelaż mebli STELVIO Brown jest wykonany ze stali, który został pomalowany proszkowo w celu zabezpieczenia jego powierzchni przed korozją. Stal jest trwała i sprawdzona jako materiał konstrukcyjny tego typu mebli, gwarantująca trwałość i stabilność konstrukcji. Wyplot wykonany z plecionki technorattanowej jest podobnie jak stelaż całkowicie odporna na warunki pogodowe tj. deszcz, śnieg, mróz, promieniowanie UV. Meble przeznaczone są do użytku zewnętrznego i wewnątrz pomieszczeń. Fotele są obszerne i pozwalają na zrelaksowanie się po dniu pracy. Sofa z trzema miejscami siedziskowymi to nie tylko możliwość przyjęcia gości ale również wykorzystania jej jako leżanki.

 

Narożnik z technorattanu Stelvio Brown poduszka

Poduszki siedziskowe oraz oparciowe są elmenetem zestawu STELVIO Brown. Cechą ułatwiającą ich przechowywanie jest dzielenie poduszek siedziskowych i oparciowych na każde siedzisko. Poszewki mają zamki błyskawiczne, co umożliwia ich zdejmowanie i pranie. Materiał z jakiego zostały wykonane to poliester. Wygodne, miekkie wypełnienia dają zwiększony komfort relaksu w ogrodzie lub na tarasie i balkonie.

Plecionka w zestawie STELVIO Brown

Plecionka technorattanowa posida strukturę płaską połyskliwą podwóną - jest to jedno włókno plecionki, które wizualnie sprawia wrażenie dwóch równoległych pasków technorattanu, takie rozwiązanie dodaje wyjątkowej elegancji. Kolorystycznie jest to kolor Brown niejednolity tj. przeplot jaśniejszych i ciemniejszych włókien o charektrystyce ułożenia nieregularnej.

Zestaw został wykonany w takiej samej kolorystyce jak narożnik technorattanowy z wysokim stołem Caprice.

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe, meble rattanowe

Zamawiając WYPRZEDAŻ - Zestaw technorattanowy STELVIO Brown otrzymują Państwo:

 • jedną sofę trzyosobową wraz z poduszkami siedziskowymi oraz oparciowymi
 • dwa fotele wraz z poduszkami siedziskowymi oraz oparciowymi
 • jeden stół ze szklanym blatem wykonanym ze szkła hartowanego

Wymiary elementów zestawu:

Stelvio narożnik z technorattanu Caffe wymiary zestawu

Stół:

 • długość: 145cm
 • szerokośc: 70cm
 • wysokość: 65cm

Sofa - 3 osobowa:

 • szerokość: 177cm
 • głębokość: 67cm
 • wysokośc: 69cm

Fotel:

 • szerokość: 65cm
 • głebokość: 67cm
 • wysokość: 69cm
 • wysokość siedziska bez poduszki: 36 cm
 • wysokość siedziska z poduszką: 42 cm

Dostawa i montaż mebli:

Zestaw technorattanowy STELVIO Brown dostarczany jest na palecie za pośrednictwem firmy kurierskiej. Meble przeznaczone są do samodzielnego montażu.

Gwarancja:

Meble ogrodowe objęte są 12 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.