Zestaw wypoczynkowy technorattan Latina Big

(kod: 19500) Bel Giardino
4 390 zł

Produkt niedostępny

kod: 19500

Opis produktu

Zestaw wypoczynkowy technorattan Latina Big to zestaw idealny dla dwóch osób, składa się z dwóch eleganckich foteli z dwoma podnóżkami oraz niewielkiego stolika kawowego, którego blat wykonany jest z hartowanego szkła, niewrażliwego na urazy mechaniczne. Fotele charakteryzują się ciekawym i przemyślanym wzornictwem.

Fotele technorattan Latina Big

Cały zestaw wypoczynkowy Latina Big wykonany jest z technorattanu, dzięki czemu fotele, podnóżki oraz stolik są odporne na wszelkiego rodzaju niekorzystne warunki pogodowe, np. na deszcz, śnieg i mróz, jak również na działanie promieniowania ultrafioletowego. Aby zestaw był jeszcze bardziej wygodny, dołączono do niego komfortowe poduszki. Wyściełają one zarówno oparcia i siedziska foteli, jak również podnóżki.

Zbliżenie na fotel Latina technorattan

Zestaw wypoczynkowy technorattan Latina Big oprócz tego, że wykonany jest z największą starannością, jest też bardzo praktyczny – nie trzeba go specjalnie konserwować, a do zmycia większych zabrudzeń wystarczy przetrzeć go mokrą szmatką. Będzie on idealnym uzupełnieniem aranżacji tarasu czy ogrodu.

Plecionka technorattan Szaro-popielata

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe, meble rattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary:

Fotel:

  • szerokość: 65 cm
  • głębokość: 82 cm
  • wysokość: 106 cm

Podnóżek:

  • szerokość: 60 cm
  • głębokość: 60 cm
  • wysokość: 40 cm

Stolik kawowy:

  • średnica: 50 cm
  • wysokość: 45 cm

Stelaż: aluminiowy

Materiał: okrągła plecionka technorattanowa w kolorze szaro-popielatym

Poduszki w kolorze szaro-popielatym

Dostawa i montaż mebli:

Meble wysyłane są poprzez firmę kurierską w ubezpieczonej paczce. Meble wysyłane są w całości bez potrzeby montażu.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

curver corfu provence technorattan zestaw keter zestaw corfu set 3 osobowa sofa technorattan keter meble ogrodowe corfu fiesta zestaw technorattan zestaw technorattan corfu fiesta zestaw alabama premium technorattan corfu keter

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×