Zielnik - inspekt foliowy 1x1 m (1m2)

(kod: 17704) Produkt wyprodukowany w Polsce PTF Polska
199 zł

Produkt niedostępny

kod: 17704

Opis produktu

Niewielkich rozmiarów Zielnik inspekt foliowy 1x1 m to doskonałe rozwiązanie wówczas, kiedy nie dysponujemy dużą powierzchnią na działce lub w ogrodzie. Zajmuje zaledwie 1 m2, ale w zupełności wystarcza to do uprawiania ziół czy niewielkiej ilości warzyw. Zielnik - inspekt foliowy 1x1 m zapewnia optymalne warunki roślinom, jest wytrzymały i łatwo się go składa.

Zielnik – inspekt foliowy 1x1 m - wnętrze

Zielnik - inspekt foliowy 1x1 m składa się ze stelaża, który wykonany jest z rurek PCV o kwadratowym profilu. Elementy PCV łączy się przy pomocy specjalnych złączek z polipropylenu, które tak jak rurki PCV nie są podatne na działanie korozji. W przypadku uszkodzenia jakiegoś elementu możemy go dokupić nie narażając się na wysokie koszty.

Zielnik – inspekt foliowy 1x1 m - stabilna konstrukcja

Folia, którą przykryjemy stelaż jest 4-sezonowa. Najlepiej korzystać z niej w okresie wiosna – lato, w pozostałym czasie zaleca się jej zdjęcie i przechowanie w bezpiecznym miejscu. Zielnik foliowy 1x1 jest wysoki na 6675 cm, otwiera się go za pomocą wygodnej klapy. Wewnątrz panują idealne warunki do rozwoju roślin, temperaturę czy wilgotność łatwo utrzymać na prawidłowym poziomie. Poza tym dzięki inspektowi zabezpieczamy rośliny przed niekorzystnym działaniem zmiennych warunków atmosferycznych.

Zielnik – inspekt foliowy 1x1 m - stelaż

Produkt został wyprodukowany całkowicie w Polsce - daje to stały dostęp do części zamiennych a także wspiera Polską gospodarkę. Polska marka PTF to gwarancja najwyżej jakości ogrodniczych tuneli foliowych. Producent specjalizuje się w wytwarzaniu produktów, które umożliwiają samodzielną uprawę pomidorów, ogórków, papryki, sałaty oraz innych warzyw, owoców a także kwiatów. Rozwiązania oferowane przez PTF gwarantują łatwe, przyjemne oraz wygodne użytkowanie produktów. Montaż tuneli jest bardzo prosty, nawet dla niewprawionej w tym osoby.

Zamawiając Zielnik - inspekt foliowy 1x1 m (1m2) otrzymują Państwo:

 • komplet elementów konstrukcyjnych wykonanych z PCV
 • folię 4 sezonową z wgrzanym sznurkiem oraz z zapasem do wkopania - Marma
 • instrukcję montażu

Wymiary elementów zestawu:

 

 • szerokość: 0,97 m
 • długość: 1,06 m
 • wysokość: 0,75 m
 • powierzchnia upraw: 1,02 m2
 • wymiary profilu: 30x30mm, o grubości ścianki 1,5mm.

Dostawa i montaż mebli:

Inspekt dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczkach pakowanych przez producenta.

Inspekt przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Należy do zmontować zgodnie z załączoną instrukcją. Montaż jest nieskomplikowany - nawet dla niewprawionej osoby.

Instrukcja montażu: Zielnik 1,06x0,97 - 1,02m2

 

 

Gwarancja:

Tunel objęty jest 24 miesięczną gwarancją polskiego producenta. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Maciek

  bardzo fajna szklarenka na przydomowe ziółka które mam nadzieje będzie można uprawiać całą zimę:)

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×