Zielnik – inspekt na warzywa 1x3 m (3m2)

(kod: 17706) Produkt wyprodukowany w Polsce PTF Polska
279 zł

Produkt niedostępny

kod: 17706

Opis produktu

Chcąc zapewnić naszym ziołom lub warzywom właściwe warunki do rozwoju warto zdecydować się na Zielnik - inspekt na warzywa 1x3 m. Jeśli nie dysponujemy dużą powierzchnią można wówczas zdecydować się na niewielkich rozmiarów zielnik. Inspekt na warzywa 1x3 m gwarantuje 3 m2 ziemi pod uprawianie ulubionych ziół, które dzięki niemu będą zabezpieczone przed deszczem czy wilgocią, ale również łatwo będzie nam zadbać o odpowiednią temperaturę.

Zielnik – inspekt na warzywa 1,5x3 m - wnętrze

Zielnik – inspekt na warzywa 1x3 m jest wytrzymały i trwały dzięki temu, że zastosowano do jego produkcji elementy z tworzywa sztucznego, na które nie ma wpływu działanie korozji. Rurki PCV o profilu kwadratowym łączone są ze sobą specjalnymi złączkami polipropylenowymi. W razie uszkodzeń jakiegokolwiek elementu można go łatwo dokupić nie narażając się na duże koszty.

Zielnik – inspekt na warzywa 1,5x3 m - stabilna konstrukcja

Dostęp do wnętrza mamy zapewniony dzięki wygodnie podnoszonej klapie. Stelaż przykryty jest folią 4-sezonową, gdzie jeden sezon oznacza okres wiosna – lato. Na pozostałą część roku zaleca się zdjęcie folii i przechowanie jej w garażu lub piwnicy. Zielnik jest wysoki na 75 cm i zapewnia wystarczająco dużo przestrzeni uprawianym roślinom.

Zielnik – inspekt na warzywa 1,5x3 m - stelaż

Produkt został wyprodukowany całkowicie w Polsce - daje to stały dostęp do części zamiennych a także wspiera Polską gospodarkę. Polska marka PTF to gwarancja najwyżej jakości ogrodniczych tuneli foliowych. Producent specjalizuje się w wytwarzaniu produktów, które umożliwiają samodzielną uprawę pomidorów, ogórków, papryki, sałaty oraz innych warzyw, owoców a także kwiatów. Rozwiązania oferowane przez PTF gwarantują łatwe, przyjemne oraz wygodne użytkowanie produktów. Montaż tuneli jest bardzo prosty, nawet dla niewprawionej w tym osoby.

Zamawiając Zielnik – inspekt na warzywa 1x3 m (3m2) otrzymują Państwo:

  • komplet elementów konstrukcyjnych wykonanych z PCV
  • folię 4 sezonową z wgrzanym sznurkiem oraz z zapasem do wkopania - Marma
  • instrukcję montażu

Wymiary elementów zestawu:

 

  • szerokość: 0,97 m
  • długość: 3,02 m
  • wysokość: 0,75 m
  • powierzchnia upraw: 2,99 m2
  • wymiary profilu: 30x30mm, o grubości ścianki 1,5mm.

Dostawa i montaż mebli:

Inspekt dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczkach pakowanych przez producenta.

Inspekt przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Należy do zmontować zgodnie z załączoną instrukcją. Montaż jest nieskomplikowany - nawet dla niewprawionej osoby.

Instrukcja montażu: Zielnik 3,12x0,97 - 2,99m2

Gwarancja:

Tunel objęty jest 24 miesięczną gwarancją polskiego producenta. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

keter skrzynia ogrodowa na warzywa

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×