Zielnik – inspekt ogrodowy 1x2 m (2m2)

(kod: 17705) Produkt wyprodukowany w Polsce PTF Polska
249 zł

Produkt niedostępny

kod: 17705

Opis produktu

Dysponując niewielką przestrzenią w ogródku lub na działce nie musimy rezygnować z uprawiania ziół czy niewielkiej ilości warzyw. Wystarczy zdecydować się na postawienie niewielkich rozmiarów zielnika, w którym nasze rośliny będą miały idealne warunki do rozwoju. Zielnik – inspekt ogrodowy 1x2 m zajmuje jedynie 2 m2, mimo to zmieścimy w nim uprawy naszych ulubionych roślin.

Zielnik – inspekt ogrodowy 1x2 m - wnętrze

Folia, którą wykorzystano w tym zielniku jest 4-sezonowa, przeznaczona do użytku w okresie wiosna – lato. W okresach mniej sprzyjającym uprawom zaleca się zdjęcie folii i przechowanie jej w bezpiecznym miejscu. Wysoki na 75 cm zielnik zapewnia wystarczająco dużo miejsca by móc w nim uprawiać ulubione zioła lub niewielką ilość warzyw. Dostęp do wnętrza zielnika – inspektu ogrodowego 1x2 m mamy dzięki otwieranej klapie. Wewnątrz nasze rośliny mają zapewnioną właściwą temperaturę oraz wilgotność, chronione są także przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi.

Zielnik – inspekt ogrodowy 1x2 m - stabilna konstrukcja

Stelaż zielnika wykonany jest z elementów PCV o kwadratowym profilu, te łączy się ze sobą za pomocą specjalnym złączek polipropylenowych. Zastosowanie tworzywa sztucznego powoduje, że stelaż nie jest podatny na działanie korozji. W razie uszkodzeń któregoś z elementów można go dokupić bez narażania się na wysokie koszty.

Zielnik – inspekt ogrodowy 1x2 m - stelaż

Produkt został wyprodukowany całkowicie w Polsce - daje to stały dostęp do części zamiennych a także wspiera Polską gospodarkę. Polska marka PTF to gwarancja najwyżej jakości ogrodniczych tuneli foliowych. Producent specjalizuje się w wytwarzaniu produktów, które umożliwiają samodzielną uprawę pomidorów, ogórków, papryki, sałaty oraz innych warzyw, owoców a także kwiatów. Rozwiązania oferowane przez PTF gwarantują łatwe, przyjemne oraz wygodne użytkowanie produktów. Montaż tuneli jest bardzo prosty, nawet dla niewprawionej w tym osoby.

Zamawiając Zielnik – inspekt ogrodowy 1x2 m (2m2) otrzymują Państwo:

  • komplet elementów konstrukcyjnych wykonanych z PCV
  • folię 4 sezonową z wgrzanym sznurkiem oraz z zapasem do wkopania - Marma
  • instrukcję montażu

Wymiary elementów zestawu:

 

  • szerokość: 0,97 m
  • długość: 2,09 m
  • wysokość: 0,75 m
  • powierzchnia upraw: 2,02 m2
  • wymiary profilu: 30x30mm, o grubości ścianki 1,5mm.

Dostawa i montaż mebli:

Inspekt dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczkach pakowanych przez producenta.

Inspekt przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Należy do zmontować zgodnie z załączoną instrukcją. Montaż jest nieskomplikowany - nawet dla niewprawionej osoby.

Instrukcja montażu: Zielnik 2,09x0,97 - 2,02m2

 

 

Gwarancja:

Tunel objęty jest 24 miesięczną gwarancją polskiego producenta. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×