Meble technorattanowe

sortuj:
 • Donice z technorattanu

  Rosnąca popularność mebli technorattanowych na tarasach i w ogrodach zimowych polaków sprawiła, że coraz częściej poszukiwane są nowoczesne donice z technorattanu. Wykonane w przeważającej większości z płaskiej plecionki o szerokości nieco ponad 10mm doskonale komponują sie z najpopularniejszymi kompletami mebli. Najwiekszym zainteresowaniem klientów cieszą się wysokie donice technorattanowe z brązowej plecionki. Występuje ona w kolorze jednolitego ciemnego brązu, bądź przeplotu z pasków jaśniejszych i ciemniejszych. Wśród innych popularnych kolorów wymianiane są czarny, antracytowy, szary i biały. W niedalekiej przyszłości coraz więcej sprzedawanych będzie donic wyplatanych z technorattanu okrągłego i półokrągłego, jednak ich cena jest jeszcze dość wysoka.

  Największym zainteresowaniem cieszą się tanie donice ogrodowe z technorattanu - z kwadratem w podstawie, wysokie na kilkadziesiąt centymetrów. Sprawdzą się również na tarasie, lub w ogrodzie zimowym. Na balkon warto rozważyć wiszące doniczki z technorattanu - są bardzo praktyczne i atrakcyjne w wyglądzie. Wiekszość produktów można kupić jako samą osłonkę na donicę, lub razem z wkładem wewnętrznym wykonanym z materiału odpornego na korozję. Wkłady te są wyjmowane, mogą posiadać też system nawadniania.

czytaj więcej

Doniczki technorattanowe

 • Wymiary donicy: 50x19cm, wysokość 19cm. Donica dostępna w 4 kolorach: białym, czarnym, granitowym i mocca (ciemny brąz). Komplet  zawiera donicę, wkład wewnętrzny, zestaw nawadniający, substrat LECHUZA-PON. Donica wykonana jest z tworzywa o strukturze plecionki zwanego też „techno-rattanem”.  

  140 zł
 • Doniczka technorattanowa 30 cm Jest praktycznym meblem o oryginalnym wyglądzie. Idealnie pasuje do wielu z proponowanych przez nas zestawów technorattanowych o charakterze obiadowym oraz wypoczynkowym i stanowi znakomite uzupełnienie wystroju tarasu, balkonu czy ogrodu.  Donica świetnie sprawdza się również jako element wystorju ogródkach letnich oraz przed holem hotelowym,...

  (1 opinia)
  176 zł
  (1 opinia)
 • Wymiary donicy: 80x19cm, wysokość 19cm. Donica dostępna w 4 kolorach: białym, czarnym, granitowym i mocca (ciemny brąz). Komplet  zawiera donicę, wkład wewnętrzny, zestaw nawadniający, substrat LECHUZA-PON. Donica wykonana jest z tworzywa o strukturze plecionki zwanego też „techno-rattanem”.  

  (2 opinie)
  180 zł
  (2 opinie)
 • Donica występuje w czterech kolorach: biały, granit, czrny oraz brązowy ciemny (mocca) Wymiary donicy: 30x30cm, wysokość 56cm.  Donice Cottage wykonane są z jednolicie barwionego tworzywa - polipropylenu - o strukturze plecionki tzw. TECHNORATTAN Komplet  zawiera donicę, wkład wewnętrzny, zestaw nawadniający, substrat LECHUZA-PON.  

  (2 opinie)
  210 zł
  (2 opinie)
 • Donica występuje w czterech kolorach: biały, granit, czrny oraz brązowy ciemny (mocca) Wymiary donicy: 40x40cm, wysokość 75cm. Donice Cottage wykonane są z jednolicie barwionego tworzywa - polipropylenu - o strukturze plecionki tzw. TECHNORATTAN Komplet  zawiera donicę, wkład wewnętrzny, zestaw nawadniający, substrat LECHUZA-PON.

  (1 opinia)
  420 zł
  (1 opinia)
 • Wymiar donicy: 100  x 32 cm,  wysokość 30 cm. Donica dostępna w 4 kolorach: białym, czarnym, granitowym oraz mocca (ciemny brąz). Komplet  zawiera donicę, trzy wkłady wewnętrzne, trzy zestawy nawadniające, substrat LECHUZA-PON. Donica wykonana jest z polipropylenu barwionego w masie o strukturze technorattanu.

  (2 opinie)
  560 zł
  (2 opinie)