Donica betonowa Diamante 30 - SLABB

(kod: 16455) Produkt wyprodukowany w Polsce SLABB
154 zł + dostawa 150 zł
(max. 10 sztuk w jednej paczce)

Kup na raty: 20 x 15,19zł

  • Wysyłka do 5 tygodni
  • kod: 16455

Donice betonowe popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 29
Szerokość [cm] 29
Wysokość [cm] 30
Zastosowanie wewnątrz i zewnątrz

Opis produktu

Beton architektoniczny to nowy trend, który bardzo dobrze przyjął się na rynku. Wykorzystanie tego typu tworzywa do wykonania dekoracji ścian, donic bądź małych mebli gwarantuje nowoczesny i designerski wygląd wnętrza. Surowa forma betonu może podsycić loftowy charakter przestrzeni, jednak przy odpowiednich dodatkach sprawdzi się także w przytulnych, domowych wnętrzach. Marka SLABB posiada w swojej ofercie liczne produkty wykonane z betonu architektonicznego tworzone z najwyższa precyzją.

VIA Panels Logo

Donice betonowe marki SLABB wykonywane są ręcznie. Długoletnie doświadczenie produkcyjne oraz pieczołowitość gwarantuje fakt, iż każdy produkt jest unikatowy, niepowtarzalny. Zaawansowana technologia produkcyjna pozwala na uzyskanie najwyższej jakości produktu, co gwarantuje jego długowieczność. Beton to nie tylko modny design ale także prosta forma i naturalne piękno.
Produkt wykonany jest z najwyższej jakości Polskich surowców. Dzięki odpowiednim warunkom dojrzewania beton zachowuje swoje właściwości przez długie lata.

Donice Diamond

Donica Diamante marki SLABB to elegancka donica betonowa o podstawie rombu. Produkt nadaje się zarówno do użytku wewnętrznego przy nowoczesnych aranżacjach jak i zewnętrznego (pomijając kolor czarny) do ogrodów bądź na taras.

Każda z oferowanych donic dostępna jest w 4 wariantach kolorystycznych - biały, szary, antracytowy i czarny – pozwoli to na dopasowanie ich do każdego wystroju.
Betonowe donice to jeden z najmodniejszych trendów ostatnich lat – nowoczesna forma oraz surowy a zarazem elegancki charakter przypadną każdemu do gustu.

SLABB Kolorystyka

Każdy produkt marki SLABB wykonywany jest ręcznie w fabryce w Polsce. Produkty posiadają nierównomierne rozłożenie wżerów i małe dysproporcje w kolorach – gwarantuje to naturalny wygląd betonu. Każda z tych cech gwarantuje unikatowość produktu. Każdy z produktów jest wyjątkowy i nada wnętrzu niebanalny charakter.
Produkty wykonywane są z Polskich surowców. Beton posiada wszelkie niezbędne atesty oraz systematycznie przechodzi badania w specjalistycznym laboratorium.

W razie pytań bądź wątpliwości –  skontaktuj się z nami: [email protected]

Wymiary elementów zestawu:

  • Dł. boku podstawy: 29 cm
  • Wysokość: 30 cm
  • Waga: 15 kg
  • Cena za 1 szt: 153,80 zł
  • Materiał: beton
  • Kolor: biały, szary, antracyt, czarny (tylko do użytku wewnętrznego)

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.

Na wizualizacji przedstawione są 4 donice Diamante w różnych wielkościach.

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 29
Szerokość [cm] 29
Wysokość [cm] 30
Zastosowanie wewnątrz i zewnątrz

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Produkty są odpowiednio zabezpieczone, aby nie uległy uszkodzeniu podczas transportu.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×