Współpraca z Meblobranie.pl

Fundamentem umożliwiającym dynamiczny rozwój Meblobrania jest współpraca ze starannie wyselekcjonowanymi partnerami. Zależy nam na budowaniu długoterminowych, uczciwych i obustronnie korzystnych relacji opartych na jasnych zasadach. Jeśli u podstaw Twojego biznesu leżą podobne wartości skontaktuj się z nami.

Producenci, dystrybutorzy i importerzy

Stale pracujemy nad poszerzeniem naszej oferty o produkty, które zainteresują naszych Klientów. Jeśli jesteś producentem, dystrybutorem lub importerem produktów za których jakość nie boisz wziąć się odpowiedzialności wobec nas i klientów końcowych skontaktuj się z nami ws. możliwości współpracy. Przedstaw w kilku zdaniach swoją działalność i oferowane produkty, model dystrybucji na polskim rynki, oraz wiodących sprzedawców do których będziemy mogli się porównać. Informacja o sposobie pakowania, dostępnych materiałach marketingowych i gwarancji przyspieszy dalsze rozmowy. Określ swoje oczekiwania co do współpracy z nami i wstępne warunki handlowe. Z dostawcami współpracujemy zarówno w modelu dropshippingu, jak i zakupów hurtowych.

Aktywna współpraca ze sklepem Meblobranie gwarantuje Ci dotarcie do szerokiego grona odbiorców. Wykorzystywane przez nas rozwiązania marketingowe pozwalają na zwiększenie widoczności marki w Internecie w krótkim okresie czasu. Z doświadczenia wiemy, że dla dostawców współpracujących z nami generujemy sprzedaż kilkukrotnie wyższą od sklepów uznawanych za konkurencyjne.

 

Dla architektektów wnętrz lub krajobrazu

Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla architektów, dekoratorów, osób zainteresowanych odsprzedażą naszych mebli. Więcej szczegółów dotyczących nawiązania współpracy znajduje się w zakładce współpraca z architektami wnętrz.

Program partnerski Meblobranie.pl

Przygotowaliśmy równiez program partnerski, który osobą prowadzącym strony internetowe daje możliwość zarobienia na promocji samego sklepu lub poszczególnych produktów produktów. Za każdą zrealizowaną sprzedaż otrzymasz prowizję za polecenie naszego sklepu. Zobacz szczegóły dotyczące programu partnerskiego Meblobranie.pl