Meble na raty przez internet!

Zakup wymarzonych mebli to często bardzo istotny wydatek w domowym budżecie, dlatego warto rozważyć rozłożenie go na raty. To prosty, szybki i łatwy sposób na rozłożenie płatności w czasie. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy ofertę kredytowania zakupów we współpracy z trzeba sprawdzonymi i zaufanymi podmiotami:

 

 

Teraz mogą Państwo łatwo porównać ofertę kredytową każdego z tych banków i zdecydować o wyborze najbardziej odpowiedniej do Państwa potrzeb. Jeśli jeden z wybranych banków nie udzieli Państwu kredytu, zawsze można spróbować w innym.

Intensywnie pracujemy nad tym, żeby proces udzielania kredytów był jak najszybszy i wymagający najmniej formalności. 

 

Jak kupić na raty w Meblobranie.pl?

raty-grafika

 

 

FAQ najpopularniejsze pytania:

  1. Czy przy wyborze płatności ratalnej naliczane są dodatkowe koszty?
  2. Jakie warunki trzeba spełnić, żeby dokonać zakupu na raty?
  3. Jakie dokumenty są potrzebne, aby dokonać zakupu na raty?
  4. Czy możliwy jest zakup produktów w promocji czasowej na raty?
  5. Czy raty 0% nie posiadają dodatkowych, ukrytych kosztów?
  6. Czy raty można spłacić wcześniej niż w datach wyznaczonych w harmonogramie spłat?
Czy przy wyborze płatności ratalnej naliczane są dodatkowe koszty?

To zależy od wyboru oferty. Wszystkie współpracujące z nami banki oferują opcję rat 0%, gdzie klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów. W niektórych przypadkach istnieje możliwość dokupienia dodatkowych udogodnień, ale jest to dobrowolne. Poza ratami 0% banki oferują również oferty z oprocentowaniem, dające możliwość rozłożenia zakupu na więcej niż 20 rat.

Jakie warunki trzeba spełnić, żeby dokonać zakupu na raty?

Raty Santander Consumer Bank nie wymagają przelewu potwierdzającego, może więc z nich skorzystać również osoba nie posiadająca konta internetowego. Do wyboru jest umowa papierowa lub online. Wymagana jest rozmowa z konsultantem banku.

Raty Alior Bank wymagają wysłania 1 zł na konto banku, w celu potwierdzenia umowy. Dzięki temu cały proces podpisania wniosku przechodzi się online, również umowa jest wysyłana na maila.

Raty Credit Agricole wymagają wysłania przelewu potwierdzającego w wysokości 1 zł oraz przesłania zdjęcia dowodu. Umowa kredytowa i cały proces realizowane są online.

Jakie dokumenty są potrzebne, aby dokonać zakupu na raty?

Do dokonania zakupu na raty niezbędny jest dowód osobisty. Jeśli będzie konieczna dodatkowa weryfikacja, bank może poprosić o przesłanie dodatkowych dokumentów.

Czy możliwy jest zakup produktów w promocji czasowej na raty?

Produkty w promocji czasowej wyłączone są z możliwości zakupów ratalnych. Jeżeli chcesz rozłożyć zakup na raty skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta: [email protected]

Czy raty 0% nie posiadają dodatkowych, ukrytych kosztów?

Nie, raty 0% oznaczają, że spłacasz dokładną kwotę zakupu podzieloną na wybraną ilość rat. Bank Santander oferuje dodatkowo płatną usługę, ale jest to opcja dobrowolna - infolinia, w trakcie sporządzania umowy, pyta Klienta, czy wyraża zgodę na dodatkowy pakiet usług z opłatą 2,70 zł. Jeśli Klient się nie zgadza, to bank ich nie dołącza, więc 0% pozostaje bez zmian. Jest to opcja fakultatywna, do wyboru przez Klienta.

Czy raty można spłacić wcześniej niż w datach wyznaczonych w harmonogramie spłat?

Santander Consumer Bank: Tak, jest możliwa wcześniejsza spłata kredytu. Klient, który chce z takiej możliwości skorzystać powinien zadzwonić na infolinię 19500 aby konsultant wyliczył kwotę do spłaty na dany dzień. Przy ratach oprocentowanych wcześniejsza spłata powoduje odliczenia od odsetek. Przy ratach 0% tych odsetek nie ma, więc cała kwota spłaty nie ulega zmianie.

Alior Bank: Tak, Kredytobiorca może dokonać wcześniejszej częściowej lub całkowitej spłaty kredytu. Tego rodzaju spłata zaliczana jest na poczet spłaty raty. W przypadku spłaty częściowej Kredytobiorca zobowiązany jest złożyć dyspozycję w formie korespondencyjnej, lub oddziale banku. Wówczas spłata zostanie potraktowana jako spłata kapitału, a klient otrzyma nowy harmonogram.

Credit Agricole: Klient może wcześniej spłacić kredyt i nie ma dodatkowych opłat z tym związanych. W celu wcześniejszej spłaty kredytu, najlepiej udać się do najbliższej placówki banku Credit Agricole.