Zakupy bez ryzyka!

Staramy się by klient dokonując zakupu w naszym serwisie czuł się bezpieczenie. Dążymy do tego, aby opisy naszych produktów i informacje przekazywane przez nasz zespół były jak najbardziej rzetelne, zaś transkacje dokonywane w naszym sklepie bezpieczne.
 

Bezpieczeństwo transakcji

 

Zabezpieczenie płatności: przelewy online i karta kredytowa

PayUPłatnośći online obsługiwane są przez serwis  PayU zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa.
Najnowsze metody szyfrowania danych w połączeniu ze światowej klasy platformą sprzętową gwarantują niezawodność dokonywanych transakcji.

 

 

 

 

Ochrona przed transakcjami naruszającymi prawo

PayU SA posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi płatności z użyciem karty płatniczej. Zdobyta wiedza pozwoliła nam obniżyć wskaźnik podejrzanych transakcji z 40% do 0,02%. Oferujemy gwarancję chargeback polegająca na przejęciu odpowiedzialności finansowej za transakcje
z użyciem kradzionych lub utraconych kart płatniczych.

 

.

Bezpieczna transmisja danych

Transmisja danych na stronach serwisów współpracujących z PayU odbywa się za pośrednictwem protokołu SSL EV (Extended Validation Secure Sockets Layer), który zapewnia najwyższy standard uwierzytelniania tożsamości.
Dowiedz się więcej czym są certyfikaty SSL.
Obejrzyj schemat działania SSL.

Dodatkowa pozostałe formy płatności są również zabezpieczone przez certyfiktat SSL.

 

 

Co to jest SSL?

Certyfikat SSL służy do szyfrowania danych przesyłanych w Internecie między użytkownikiem, a serwerem.
Rozpoznasz go widząc żółtą kłódkę i https:// w przeglądarce.

 

Certufikat SSL RapidSSL Wildcard jest certyfikatem SSL o sile szyfrowania do 128/256-bit, rozpoznawalnym poprawnie w  większości wykorzystywanych dziś przeglądarek internetowych.

 

 

Certyfikat SSL

Wszystkie dane przekazywane przez Państwa do sklepu w procesie zamowienia są szyfrowane, a dzięki temu Państwa zakupy i dane osobowe są bezpieczne i poufne.

 

 

 

Międzynarodowy certyfikat PCI DSS

Zgodnie z wymogami organizacji płatniczych, firmy oferujące płatności online powinny spełniać rygorystyczne standardy bezpieczeństwa PCI DSS. Payment Card Industry Data Security Standard to światowy standard ustalony przez organizacje płatnicze (Visa, MasterCard) w celu ochrony danych osobowych posiadaczy kart oraz informacji związanych z transakcjami dokonywanymi za pomocą kart płatniczych. PayU przeszło pozytywnie audyt bezpieczeństwa i otrzymało międzynarodwy certyfikat PCI DSS. Obejrzyj certyfikat

Certyfikat jest gwarancją że spółka spełnia rygorystyczne, międzynarodowe standardy bezpieczeństwa. Traktowanie zagadnień bezpieczeństwa jako priorytet, stanowi o przewadze PayU na europejskim rynku e-commerce.

3D-Secure


Technologia 3D-Secure, z której korzystamy podczas obsługi płatności, pomaga nam w podnoszeniu poziomu bezpieczeństwa transakcji internetowych. Polega ona na odpowiedniej weryfikacji kart płatniczych przed ich użyciem, podczas której posiadacz karty przy pomocy specjalnego hasła potwierdza swoją tożsamość.