Metamorfoza balkonu w bloku

Znajomy rzucił mi któregoś dnia wyzwanie: "Z moim balkonem na pewno nie da się nic zrobić. Jest długi, ale za wąski, koszmarnie nieustawny, no i mam na nim straszny bałagan. Nawet ty sobie z tym nie poradzisz". Postanowiłam więc podjąć rękawice i zrobić porządek z tym balkonem, z którym się nie da.

Metamorfoza balkonu w bloku

Jak odnowić meble ogrodowe? Sprawdzone sposoby dla każdego

Meble ogrodowe często wystawiane są na wymagające warunki. Ekstremalne temperatury, wilgoć, słońce, pył czy brud mogą sprawić, że stracą one swój atrakcyjny wygląd. Jak odnowić meble ogrodowe i przywrócić im dawny blask?

jak odnowić stare meble ogrodowe

Nowoczesny ogród, czyli jakie meble ogrodowe wybrać?

Jeśli zakładasz ogród lub chcesz trochę odświeżyć już istniejący, zastanawiasz się zapewne, jakie wypoczynkowe zestawy ogrodowe sprawdzą się w nim najlepiej. Nowoczesne modele dają dużo więcej wygody niż te dostępne jeszcze kilka bądź kilkanaście lat temu. Niestety, mnogość dostępnych opcji sprawia, że można się w nich pogubić. Sprawdźmy, o czym należy pamiętać podczas dokonywania rozsądnych zakupów.

meble ogrodowe drewniane nowoczesne

Pomysłowe i praktyczne zabawki ogrodowe dla dzieci

Ogród jest miejscem, w którym dzieci mogą przeżyć naprawdę wspaniałe chwile. Aby czas tam spędzony wypełnić zabawą, warto zakupić zabawki ogrodowe dla dzieci. Z pewnością sprawią one najmłodszym dużo radości i będą zachęcać do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

do ogrodu zabawki ogrodowe dla 2 latka

Skrzynie ogrodowe z siedziskiem – styl i funkcjonalność

Ogród jest miejscem, w którym śmiało możemy korzystać z kreatywnych rozwiązań. Jednym z nich jest połączenie ławki ze schowkiem, czyli skrzynia ogrodowa z siedziskiem. Dzięki niemu można efektownie i stylowo zaaranżować przestrzeń.

skrzynie ogrodowe z siedziskiem

Jak wybrać dobre krzesła ogrodowe?

Krzesła ogrodowe są podstawowym wyposażeniem wielu ogrodów. Dzięki nim możemy spędzać miłe chwile w ogrodzie z przyjaciółmi lub po prostu odpoczywać. Szeroki wybór może jednak utrudniać wybór odpowiedniego mebla. Co powinniśmy wziąć pod uwagę, jeśli chcemy zakupić idealne krzesełko ogrodowe?

plastikowe krzesła ogrodowe składane

Leżaki ogrodowe plastikowe – czy to dobry wybór?

Leżaki ogrodowe to modne i popularne meble w naszych ogrodach, na tarasach czy przy basenach. Na rynku są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych, składanych, z podnóżkiem, czy wykonanych z różnych materiałów. Najważniejsza jednak, obok wyglądu, jest wygoda i komfort. Idealny leżak musi być wygodny i stabilny.

łóżka plażowe plastikowe

Jak wybrać odpowiedni domek na narzędzia ogrodowe?

Utrzymanie ogrodu wymaga dużo narzędzi. Ich organizacja i przechowywanie to nie tylko kwestia estetyki, ale też bezpieczeństwa, ułatwienia z korzystania i utrzymania sprzętu w dobrym stanie. W tym celu idealnie nada się schludny domek ogrodowy na narzędzia.

budka na narzędzia ogrodowe

Jak wybrać stół ogrodowy plastikowy?

Stół ogrodowy, obok krzeseł, jest jednym z najczęściej wybieranych mebli ogrodowych. Umożliwia on stworzenie atmosfery idealnej do wspólnego wypoczynku, spożywania posiłku czy imprezowania. Ogromną popularnością wśród użytkowników cieszą się stoły ogrodowe plastikowe.

stół ogrodowy plastikowy cena

Domek letniskowy bez pozwolenia na budowę – jak to zrobić?

Domki letniskowe są doskonałą opcją na wypoczynek podczas wakacji, szczególnie na działkach rekreacyjnych. Jednak podczas ich budowy trzeba stanąć naprzeciwko mnóstwa przepisów, a orientacja w nich może być niezłym wyzwaniem. Warto jednak wiedzieć, że prawo pozwala postawić domek bez pozwolenia. Jak to zrobić?

budowa domku letniskowego bez zezwolenia

Wszystkie treści wykorzystywane na blogu są objęte prawem autorskim i ich jakiekolwiek wykorzystywanie jest zabronione!