Godziny dostawy

 • Przesyłki dostarczane są w godzinach 9-16.
 • W ramach standardowej usługi dostawy nie ma możliwości ustalenia godziny dostawy - wynika ona z ustalonego na danych dzień harmonogramu pracy kierowcy w rejonie realizacji dostawy.
 • Ustalenie konkretnej godziny dostawy, bądź przedziały czasowego wymaga wykupienia dodatkowej usługi. Usługa taka zawsze wyceniana jest indywidualnie w oparciu o zamówione produkty i adres dostawy.
 • Zawsze wykupujemy usługę kontaktu telefonicznego z odbiorcą przed dostarczeniem produktu. Usługa ta nie zawiera jednak telefonu od dostawcy na: 15 min / godzinę / 3 godziny przed przyjazdem do Klienta.

Sposób dostawy

 • Wszystkie produkty sprzedawane w sklepie Meblobranie.pl dostarczane są w  zabezpieczonych paczkach bądź na paletach za pośrednictwem firm kurierskich lub spedycyjnych.
 • Przesyłki o wadze powyżej 31,5kg dostarczane są maksymalnie na poziom parteru, lub w ostatnie miejsce pod wskazanym adresem gdzie dostawca może dojechać samochodem. W przypadku obiektów zamkniętych, z limitowanym, lub utrudnionym podjazdem przesyłka zostaje udostępniona Kupującemu w najbliższym miejscu gdzie dostawca może zatrzymać pojazd zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. W przypadku takich przesyłek przez "adres dostawy" rozumiany jest budynek, nie lokal. Zamówienie z adresem dostawy "Al. Jana Pawła II 27/191" zostanie dostarczone zgodnie z przedstawionym schematem dla adresu "Al. Jana Pawła II 27". Zamówienie takie nie obejmuje usługi wniesienia. Ocena uwarunkowań lokalnych należy do pracownika realizującego dostawę.
 • Jeśli opakowanie zewnętrzne nie jest uszkodzone, kierowca nie ma obowiązku czekania na rozpakowanie przesyłki przez klienta
 • W przypadku przesyłek "za pobraniem" kierowca nie ma prawa udostępnić przesyłki w celu jej weryfikacji / sprawdzenia stanu zawartości przed dokonaniem opłaty

Czas dostawy = wysyłka przez Meblobranie + dostawa przez kierowcę

 • W przypadku skorzystania z usługi standardowej dostawy widocznej przy każdym produkcie sklep Meblobranie nie gwarantuje konkretnego terminu dostawy.
 • Przesyłka przekazywana jest do firmy realizującej dostawę zgodnie z informacją zaprezentowaną przy produkcie. Realizacja samego procesu dostawy zajmuje zazwyczaj 1-2 dni robocze, ale w przypadku wybranych obszarów czas realizacji może być dłuższy. W dniu nadania przez nas przesyłki otrzymują Państwo na wskazany email informację wraz z linkiem do śledzenia przesyłki.

  Czas dostawy wydłuża się w okresach szczególnych takich jak: święta, długie weekendy, okresy wzmożonych zakupów. 
 • Gwarantowany termin dostawy możliwy jest wyłącznie w przypadku zamówienia transportu dedykowanego. Usługa taka zawsze wyceniana jest indywidualnie w oparciu o zamówione produkty i adres dostawy. Zazwyczaj są to kwoty z przedziału 600-1 000zł netto. (należy doliczyć 23% podatku VAT) Zainteresowanych taką usługą prosimy o wiadomość zawierającą: kod produktu, adres potencjalnej dostawy na adres: [email protected] - przygotujemy wówczas ofertę.