Krzesło Spider KR019 czarne metalowy stelaż

(kod: 17988) Świat Krzeseł
191 zł

Produkt niedostępny

kod: 17988

Opis produktu

Krzesło Spider KR019 czarne metalowy stelaż charakteryzuje się niebanalnym kształtem i formą. Doskonale sprawdzi się jako wyposażenie domowego salonu lub jadalni. Chętnie wybierane również do wystroju nowoczesnych biur, sal konferencyjnych, kawiarni czy też sal weselnych. Dzięki wykorzystanym materiałom nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz.

Siedzisko i oparcie krzesła KR019 Spider zostało wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego - polipropylenu. Polipropylen jest materiałem bardzo wytrzymałym i odpornym na zarysowania. Co więcej, bardzo dobrze wytrzymuje próbę czasu, długo zachowując swój atrakcyjny wygląd. Siedzisko ma wykończenie matowe, perforowane. 

Cztery nogi krzesła Spider wykonano z metalu. Wykończone chromowaniem doskonale współgrają z czernią siedziska.

Konstrukcja krzesła waży zaledwie 4 kilogramy i wytrzymuje maksymalne obciążenie nawet do 130 kilogramów.

Krzesła KR019 Spider czarne chromowane są sztaplowane. Można składać jedno w drugi, co pozwala na zaoszczędzenie sporej ilości miejsca podczas przechowywania, gdy akurat nie są potrzebne.

Wymiary elementów zestawu:

  • wysokość: 77 cm
  • szerokość: 48 cm
  • głębokość: 42 cm
  • wysokość siedziska: 46 cm
  • maksymalne obciążenie: 130 kg
  • waga: 4 kg

Dostawa i montaż mebli:

Krzesło dostarczane jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej paczce. Prosimy o sprawdzenie paczki w obecności kuriera. W przypadku zauważenia uszkodzenia należy spisać protokół szkody i skontaktować się z obsługą sklepu internetowego.

Krzesło dostarczane jest w całości - do natychmiastowego użytku.

Gwarancja:

Produkt objęty gwarancją: roczną przy zakupie na paragon lub dwuletnią przy zakupie na fakturę.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

tunele foliowe stelaż metalowy

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×