• Meble tapicerowane

  Komplety mebli tapicerowanych to najczęściej wybierane zestawy do nowoczesnych salonów i sypialni. Komplety wypoczynkowe tapicerowane takie, jak narożniki, czy sofy charakteryzują się różnorodnym wzornictwem i wykorzystywanymi materiałami.

  Meble tapicerowane do sypialni

  Łóżka tapicerowane to najwygodniejsze rozwiązanie do każdej sypialni. W naszej ofercie znajdują się zarówno tanie meble tapicerowane do sypialni, jak i łóżka ekskluzywne z funkcjami tamimi, jak dodatkowe oświetlenie LED.

  Meble tapicerowane do salonu

  W nowoczesnych salonach wśród mebli tapicerowanych królują narożniki tapicerowane z funkcją spania. Zapewniają one dużo miejsca dla gości w środku dnia, jak i funkcję dodatkowego łóżka w nocy. Dla osób, które nie chcę mebla zajmującego tyle miejsca, co narożnik polecamy tapicerowane sofy rozkładane oraz wersalki. Zarówno narożniki, jak i łóżka dostępne są w klasycznych stylizacjach, jak i w nowoczesnym designie takim, jak w inspirowanymi skandynawską modą meblach firmy Actona.

  Inne meble tapicerowane

  Oczywiście meble tapicerowane nie sprowadzają się do łóżek, narożników oraz sof. W naszej ofercie można także znaleźć między innymi fotele i krzesła tapicerowane.