• Meble tapicerowane

  Oparcie sofy tapicerowanej

  Komplety mebli tapicerowanych to najczęściej wybierane zestawy do nowoczesnych salonów, pokojów dziennych i sypialni. Służą jako meble wypoczynkowe dla całej rodziny, a podczas wizyt gości przekształcane są w gościnne miejsca do spania. Co ważne, komplety wypoczynkowe tapicerowane, takie jak narożniki czy sofy, charakteryzują się różnorodnym wzornictwem i szerokim wyborem wykorzystywanych materiałów. Swobodnie można więc dobrać model odpowiedni do wystroju naszego wnętrza, a także spójny z naszym gustem.

  Meble tapicerowane do sypialni

  Łóżka tapicerowane to wygodne i bardzo eleganckie rozwiązanie do każdej sypialni. Świetnie się sprawdzą jeśli lubimy spędzać w sypialni dużo czasu, a także dbamy o odpowiedni wystrój każdego pomieszczenia. W naszej ofercie znajdują się zarówno tanie meble tapicerowane do sypialni, jak i łóżka ekskluzywne z takimi funkcjami jak dodatkowe oświetlenie LED. To świetne rozwiązanie zarówno do bardzo nowoczesnych wnętrz, jak i aranżacji nawiązujących do klasycznego wystroju – choćby wnętrz glamour.

  Meble tapicerowane do salonu

  W nowoczesnych salonach wśród mebli tapicerowanych królują narożniki tapicerowane z funkcją spania. Zapewniają one dużo miejsca dla gości w środku dnia, a w nocy często pełnią funkcję dodatkowego łóżka. Dla osób, które nie chcą mebla zajmującego tyle miejsca co narożnik, polecamy tapicerowane sofy rozkładane oraz wersalki. Zarówno narożniki, jak i łóżka dostępne są w klasycznych stylizacjach, jak i w nowoczesnym designie. Szczególnie ciekawie prezentują się inspirowane skandynawską modą meble tapicerowane firmy Actona.

   

  Zestaw tapicerowany

  Inne meble tapicerowane

  Oczywiście meble tapicerowane nie sprowadzają się do łóżek tapicerowanych, rozkładanych narożników z funkcją spania czy tapicerowanych sof do salonu. Wśród oferowanych przez nas produktów można znaleźć wiele modeli foteli tapicerowanych do salonu czy krzeseł tapicerowanych do jadalni, a także takie warianty siedzisk jak tapicerowane stołki barowe czy praktyczne tapicerowane pufy. Ciekawą opcją są również meble łączące tapicerkę z innymi materiałami – choćby tworzywem sztucznym czy drewnem. W naszej ofercie z pewnością każdy znajdzie coś odpowiedniego do swoich potrzeb.