Włoskie meble ogrodowe Nardi – nowoczesny design

Włoskie meble ogrodowe Nardi to wyjątkowe produkty – designerskie, unikalne, prawdziwe modele z wyższej półki. Co czyni je tak wyjątkowymi? I czy warto postawić je w swoim ogrodzie? Przyjrzymy się dziś bliżej temu ciekawemu producentowi mebli ogrodowych.

Włoskie meble ogrodowe Nardi

Meble ogrodowe Nardi – włoski design

Co wyróżnia włoskie meble ogrodowe Nardi? Przede wszystkim unikalny design. Tego typu mebli ogrodowych nie znajdziecie nigdzie indziej – każdy pojedynczy mebel został zaprojektowany przez tworzącego dla firmy projektanta Raffaello Galiotto. To absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Wenecji, projektujący meble różnego rodzaju od ponad 20 lat, wykładowca designu na Uniwersytecie w Ferrarze. Doświadczenie zdobyte podczas projektowania mebli o różnorodnym przeznaczeniu i z rozmaitych materiałów sprawia, że meble ogrodowe jego projektu zachwycają niezwykłą linią, innowacyjnością i jakością wykonania.

Włoskie meble ogrodowe Nardi

Meble ogrodowe Nardi produkowane przez włoską rodzinę

Wszystkie produkty oferowane przez firmę Nardi są w 100% wykonane we Włoszech, a dokładniej w małym włoskim miasteczku Chiampo (VI) znajdującym się między Weroną a Padwą, w pobliżu miejscowości Vincenza. Firma prowadzona jest przez rodzinę Nardi – założycieli firmy Giampietro Nardi i Marię Grazię Mecenero oraz ich córki, Florianę i Annę Nardi. Jest to prawdziwie rodzinny biznes – w jego prowadzenie nie wtrącają się żadne światowe korporacje, firma jest kontrolowana wyłącznie przez rodzinę Nardi. Włoskie meble ogrodowe Nardi są więc produktem prawdziwie włoskim, o którego wysoką jakość wciąż dba ta sama rodzina, która zakładała firmę.

Włoskie meble ogrodowe Nardi

Włoskie meble ogrodowe Nardi cieszą się trwałością i wysoką jakością

Włoskie meble ogrodowe Nardi produkowane są z żywicy syntetycznej – tworzywa sztucznego o wysokiej jakości, które łączone jest w projektach z takimi materiałami jak aluminium, tkaniny czy szkło. Dużą rolę w tworzonych kolekcjach odgrywa zróżnicowana paleta barw i intensywność kolorów. Włoskie meble ogrodowe Nardi, dzięki zastosowaniu przy produkcji odpowiednich filtrów UV, nie blakną, są lekkie i łatwe do przenoszenia, łatwe do czyszczenia, nietoksyczne i antystatyczne, a także w 100% nadają się do recyklingu. Spod rąk Raffaello Galiotto co roku wychodzą imponujące kolekcje mebli ogrodowych łączących elegancję i wysoką jakość z funkcjonalnością.

Włoskie meble ogrodowe Nardi

***

We wstępie pojawiły się dwa pytania: co wyróżnia meble ogrodowe Nardi i czy warto je mieć w swoim ogrodzie. Odpowiedź na pierwsze pytanie otrzymaliście w poszczególnych akapitach tekstu – włoskie meble ogrodowe Nardi wyróżniają się oryginalnym wzornictwem, wysoką jakością i trwałością, a także prawdziwie włoską produkcją. Czy warto je mieć w swoim ogrodzie? Dla mnie odpowiedź jest oczywista, ale na to pytanie każdy musi sam udzielić sobie odpowiedzi.Autor: Natalia z Meblobranie.pl
Zostaw komentarz:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu..

Bądź pierwszy! Powiedz nam co myślisz!

Wszystkie treści wykorzystywane na blogu są objęte prawem autorskim i ich jakiekolwiek wykorzystywanie jest zabronione!