Meble tarasowe z technorattanu – jaki model wybrać?

Technorattanowe meble tarasowe to zdecydowanie najmodniejszy sposób na stworzenie ogrodowej aranżacji. Należą do najchętniej wybieranych mebli ogrodowych, zarówno na przydomowe tarasy, jak i do restauracji czy ogródków hotelowych. Jak wybrać odpowiedni model na nasz taras? Przyjrzymy się dziś po kolei różnym propozycjom meble tarasowe z technorattanu.

Technorattanowe meble tarasowe Ligurito

Wypoczynkowe meble na taras z technorattanu

Meble wypoczynkowe to świetne rozwiązanie na tarasy i do ogrodów, jeśli przy zestawie ogrodowym planujemy głównie odpoczywać – siedzieć i czytać książkę, spotkać się z przyjaciółmi przy kawie czy po prostu rozsiąść się w ogrodzie z rodziną w słoneczny dzień. Do wyboru mamy zestawy ogrodowe na taras składające się z niskich stolików kawowych oraz sof i foteli lub narożników. Często można znaleźć również sofy modułowe – świetne rozwiązanie, jeśli przestrzeń, którą chcemy zagospodarować, jest niewymiarowa. Ilość dostępnych wzorów i modeli mebli tarasowych z technorattanu jest naprawdę imponująca – swobodnie znajdziemy najbardziej pasujący nam model.

Meble tarasowe technorattan wypoczynkowe Asturito

Obiadowe meble tarasowe z technorattanu

Meble obiadowe na taras to propozycja dla wielbicieli ucztowania na świeżym powietrzu. Taki komplet składa się z wysokiego stołu i kompletu krzeseł ogrodowych lub foteli . Technorattanowe stoły i krzesła ogrodowe to wariant bardzo wygodny i łatwy do czyszczenia. Plecionka jest lekko elastyczna, więc na krzesłach i fotelach tego typu wygodniej się siedzi. Dodatkowo niektóre modele wyposażone są w poduszki na siedziska. Jeśli zależy nam przede wszystkim na wygodzie, wybierzmy model z fotelami. A jeśli większe znaczenie ma łatwość przechowywania mebli, zdecydujmy się na obiadowe meble na taras z technorattanu z krzesłami nadającymi się do sztaplowania.

Meble na taras z technorattanu Ligurito

Meble technorattanowe na taras z wysokim stołem

Meble z technorattanu na taras z wysokim stołem to opcja kompromisowa – mamy tu do dyspozycji wygodne sofy i fotele ogrodowe, i jednocześnie wysoki stół obiadowy, przy którym można swobodnie zjeść. To dobra opcja dla osób, które lubią łączyć leniwy wypoczynek z posiłkami na świeżym powietrzu i spędzać całe dni w ogrodzie. Podobnie jak w przypadku wypoczynkowych mebli na taras, mamy do wyboru zestawy z sofami i fotelami, narożniki ogrodowe, a także zestawy ogrodowe modułowe, które świetnie sprawdzą się na mniej ustawnych tarasach. Jeśli więc nie możecie się zdecydować czy wolelibyście postawić na tarasie zestaw wypoczynkowy czy zestaw obiadowy, meble z technorattanu na taras z wysokim stołem to najlepsza opcja.

Meble z technorattanu na taras z wysokim stołem Caprice

***

A Wy jaki zestaw ogrodowy wybieracie? Podzielcie się w komentarzach zdjęciami swoich ogrodowych aranżacji!Autor: Natalia z Meblobranie.pl
Zostaw komentarz:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu..

Bądź pierwszy! Powiedz nam co myślisz!

Wszystkie treści wykorzystywane na blogu są objęte prawem autorskim i ich jakiekolwiek wykorzystywanie jest zabronione!