Tunel foliowy 10m * 3m

(kod: 09151) Produkt wyprodukowany w Polsce Lemar
1 781 zł 1 699 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 84,95zł

 • Wysyłka do 48h
 • kod: 09151

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 1000
Stelaż PCV
Szerokość [cm] 300
Wysokość [cm] 190
Powierzchnia [m2] 30
Wentylacja Tak
Kolor biały
Otwieranie drzwi
Wejście Z dwóch stron
Długość [cm] 1000
Szerokość [cm] 300
Wysokość [cm] 190
Stelaż PCV

Opis produktu

Tunel foliowy As10 jest jednym z największych dostępnych na rynku tuneli, których stelaż wykonany jest z rurek PCV - jego powierzchnia w podstawie to aż 30m2. 10m długości, 3m szerokości i 190cm wysokości sprawiają, że uzyskają Państwo mnóstwo miejsca na swoje uprawy i możliwość swobodnego poruszania się we wnętrzu tunelu. Tunel posiada drzwi na obu końcach dzięki czemu dostęp do upraw jest łatwiejszy, a latem znacząco ułatwia to wentylowanie wnętrza. Zastosowanie rurek PCV sprawia, że konstrukcja jest odporna na korozję i trwała - z powodzeniem może być wykorzystywana przez kilka lat. Średnica rurek to 32mm, co zapewnia odpowiednią sztywność i bezpieczeństwo upraw. Ze względu na długość tunelu zdecydowano się na większe zagęszczenie poprzeczek - co 55cm zamiast standardowych 100cm. 

W sezonie 2016 dokonano modernizacji konstrukcji tuneli foliowych. Producent, po analizie najczęstszych problemów klientów z tunelami, zdecydował się zmienić konstrukcję frontów i drzwi tuneli na bardziej funkcjonalną i łatwiejszą w montażu (patrz zdjęcie 2).

Folia zastosowana do okrycia tunelu to AGROERG UV, jest ona trójwarstwowa dzięki czemu zapewnia optymalne warunki do uprawy roślin. Zewnętrzne dwie warstwy zapewniają wytrzymałośc na uszkodzenia oraz elastyczność. Warstwa wewnętrzna zapewnia odpowiednią temperaturę w tunelu, W ciągu dnia zatrzymuje nadmierną ilość promieni światła, zaś nocą skutecznie utrzymują temperaturę. Folia przymocowywana jest do rurek PCV za pomocą zapinek do folii, a dodatkowo od zesonu 2014 posiada wgrzane sznurki, którymi od wewnątrz przywiązuje się ją do poprzeczek zwiększając jej napięcie i stabilność, wytrzymałość całej konstrukcji. 

Zamawiając tunel foliowy 10m otrzymują Państwo:

 • komplet rurek PCV niezbędnych do zbudowania szkieletu tunelu
 • komplet złączek, kształtek i innych łączników do połączenia rurek
 • spinki do zamontowania folii do rurek w dużej ilości
 • szpilki do przymocowania tunelu do podłoża
 • folię podzieloną na 5 części w celu ułatwienia montażu
 • instrukcje w języku polskim z ilustracjami

Wymiary elementów zestawu:

 • długość: 10m
 • szerokość: 3m
 • wysokość: 1,9m
 • powierzchnia podstawy: 30m2

Ze względu na swoją długość tunel posiada specjalnie, częściej pojawiające się poprzeczki w odległościach 55cm zamiast ok. 100 przy mniejszych tunelach. 

Wymiary tunelu foliowego

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 1000
Stelaż PCV
Szerokość [cm] 300
Wysokość [cm] 190
Powierzchnia [m2] 30
Wentylacja Tak
Kolor biały
Otwieranie drzwi
Wejście Z dwóch stron
Długość [cm] 1000
Szerokość [cm] 300
Wysokość [cm] 190
Stelaż PCV

Dostawa i montaż mebli:

Tunel dostarczany jest przez firmę kurierską. Przesyłka zapakowana jest w trzy paczki: karton o wymiarach 200x30x30cm i wadze 40 kg, karton 200x30x30cm i wadze 35 kg, karton 115x30x15cm i wadze 14 kg

Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Konstrukcyjnie jest to montaż prosty, jednak ze względu na rozmiary tunelu potrzebne będą minimum 2 osoby. W pierwszek kolejności należy zmontować ramę podstawy tunelu montując odpowiednio opisane rurki za pomocą kształtek - łączników. Jeśli montażu dokonujemy w docelowym miejscu, to należy ją od razu przytwierdzić do podłoża szpilkami (jak do namiotu). Następnie należy zamontować poprzeczne pałąki pionowe i łączące je rurki poziome. Na tak przygotowaną konstrukcje tunelu montujemy za pomocą spinek folię. Folia została podzielona na 5 kawałków, aby ułatwić montaż. Najpierw zakładamy części boczne, później fragmenty przygotowane na drzwi i na końcu warstwę główną. Folia posiada przy ziemi zakładki do wkopania, aby dodatkowo poprawić stabilność konstrukcji. Od wnętrza tunelu w folii są fabrycznie wgrzane sznurki - należy je przywiązać do poprzeczek, co dodatkowo poprawi napięcie folii i odporność tunelu na podmuchy wiatru. 

Instrukcja montażu tunelu foliowego 10x3m

Gwarancja:

Tunel objęty jest 2 letnią gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

szklarnia tunel foliowy tunel foliowy z rurek pcv tunel foliowy ogrodniczy focus garden tunel foliowy opinie sprzedam tunel foliowy konstrukcja sprzedam tunel foliowy używany tunel foliowy ogrodniczy metalowy tunel foliowy używany sprzedam tunel foliowy stokrotka ogrodowy tunel foliowy Szklarnia 3 x 8 Stal Tunel foliowy ogrodniczy stelaż tunel foliowy

Ostatnio na blogu:

Akcesoria:

Zadzwoń Email
×