Mała szklarnia przydomowa z poliwęglanu w konstrukcji stalowej

Mała szklarnia przydomowa z poliwęglanu w konstrukcji stalowej

Szklarnia przydomowa z poliwęglanu Agro-Standard 3х4х2,1 (12 м2)

zobacz produkt »

Jak możemy zobaczyć na zdjęciu mała szklarnia przydomowa z poliwęglanu w konstrukcji stalowej doskonale mieści się na niedużej działce lub małym ogródku przydomowym. Jednocześnie tunel jest na tyle duży, że można z łatwością uprawiać sporą ilość roślin. Wysokość tunelu pozwala na wygodną pracę w pozycji stojącej.

Mała szklarnia przydomowa z poliwęglanu w konstrukcji stalowej posiada drzwi po obu krótszych bokach, dzięki czemu możemy się do niego łatwo dostać a jednocześnie drzwi ułatwiają wietrzenie szklarni i dobrą cyrkulację powietrza. Aby dodatkowo poprawić wentylację drzwi zostały zaopatrzone w wywietrznik. Dzięki temu rośliny wewnątrz szklarni są dobrze dotlenione a w środku nie zbiera się wilgoć i nie ma niebezpieczeństwa rozwoju pleśni.

Mała szklarnia przydomowa z poliwęglanu w konstrukcji stalowej został skonstruowany z wygodnych stelaży stalowych pokrytych arkuszami poliwęglanowymi. Tunel można z łatwością złożyć samodzielnie. Istnieje również możliwość rozbudowy tunelu przez dokupienie stelaży i płyt poliwęglanowych.Materiały, z których zbudowano tunel, nie wymagają konserwacji. Są również odporne na środki ochrony roślin. Dzięki temu tunel jest bardzo trwały i będzie nam służył na lata.

Mała szklarnia przydomowa z poliwęglanu w konstrukcji stalowej pozwala na uprawę roślin niemal cały rok bez konieczności ograniczenia się do miesięcy ciepłych. Tunel chroni rośliny przed nadmiernym operowaniem słońca, silnym wiatrem czy też opadami śniegu.

Kategoria: Szklarnie ogrodoweOstatnio na blogu:
×