Szklarnia ogrodowa z poliwęglanu Gutta F4 3*2,3m

Szklarnia ogrodowa Gutta F4
kliknij i zobacz 9 zdjęć
(kod: 15019) Gutta
brak z fundamentem 11cm
brak stolik 78x68cm
brak półka 78x24cm
brak dla 1 okna
brak 1 dodatkowe okno
Szklarnia ogrodowa z poliwęglanu to propozycja dla osób, które chciałyby wydłużyć czas upraw warzyw w przydomowym ogrodzie również o okresy, gdy warunki atmosferyczne są niekorzystne. Konstrukcja stelaża szklarni ogrodowej jest al... pełny opis

3 235 zł

3 099 zł

i dostawa GRATIS!
Kup na raty: 20 x 154,95zł
Wysyłka w 5 do 7 dni
kod: 15019

Opis produktu

Szklarnia ogrodowa z poliwęglanu to propozycja dla osób, które chciałyby wydłużyć czas upraw warzyw w przydomowym ogrodzie również o okresy, gdy warunki atmosferyczne są niekorzystne.

Konstrukcja stelaża szklarni ogrodowej jest aluminiowa - z niej zbudowany jest szkielet nośny. Dzieki temu konstrukcja szklarni Gutta F4 jest lekka, a jednocześnie odporna na negatywne oddziaływanie czynników atmosferycznych, wilgoci - bardzo dobrze zabezpieczona przed korozją. Szkielet szklarni to solidna rama w podstawie, oraz mocne profile szczytowe. Na krańcach zamontowana jest rynna z króćcem usprawniająca odprowadzanie wody deszczowej.

Ściany boczne szklarni Gutta F4 są wypełnione płytami komorowymi z poliwęglanu o grubości 6mm. Konstrukcja taka skutecznie zabezpiecza uprawiane warzywa przed wahaniami temperatury i innymi anomaliami pogodowymi. System łączenia płyt poliwęglanowych został opatentowany przez producenta - jest skuteczny i bardzo prosty w użytkowaniu, dzieki czemu montaż szklarni nie jest trudny i nie wymaga dodatkowych narzędzi.

W celu zapewnienia lepszej wentylacji w konstrukcji szklarni Gutta F4 przewidziano okno dachowe. Do prezentowane szklarni przydomowej przewidziano liczne elementy wyposażenia dodatkowego - jednym z nich jest automatyczny otwieracz okna dachowego - dbający o zapewnienie stałej temperatury. Otwieranie realizowane jest przez podnośnik teleskopowy - okno uchylane jest po przekroczeniu pewnej temperatury granicznej - pomaga skutecznie stabilizować temperaturę ograniczając ją z góry. Można również zamówić dodatowe okno dachowe, które jeszcze bardziej poprawi obieg powietrza wewnątrz prezentowanej szklarni poliwęglanowej.

Szklarnia ogrodowa aluminiowa Gutta F4 posiada drzwi frontowe o szerokości 73cm z wygodną, ergonomiczną klamką do otwierania. Drzwi składają się z 2 części - górnej i dolnej - można je wykorzystywać do wentylowania tylko górą. Wysokość szklarni w szczycie to 200cm, a przy ścianie bocznej to 130cm.

Do wnętrza prezentowanej szklarni poliwęglanowej można dokupić również stół wysuwamy o długości 78cm i długości 68cm (wykonany z poliwęglanu jak ściany szklarni). Stół można montować do ścian bocznych szklarni. Można dokupić również pólkę o wymiarach 78cm długości i 24cm szerokości. Półki można montować do ścian szczytowych, można je piętrować - tzn. montować jedna nad drugą. Nie należy jednak wykorzystywać półek ani innych elementów konstrukcji szklarni jako np. stelaża do podwieszania pomidorów - taki stelaż powinien być samonośny i nie obciążać konstrukcji. Stoły i półki przeznaczone są do samodzielnego montażu.

Szklarnia ALU F4 Gutta została wyprodukowana w Niemczech, posiada certyfikat bezpieczeństwa TÜV.

Szklarnia przenosi obciążenie wiatrem = 500 N/m² (bad. wg TÜV Rheinland Standards 2 PfG 848/01.90). Szklarnia Gutta F4 Nie jest przystosowana do udźwigu ciężaru. Nie można po niej chodzić, a zalegający śnieg należy usuwać.

Wymiary elementów zestawu:

  • długość: 300cm
  • szerokość: 230cm
  • powierzchnia w podstawie: 6,9 m2
  • wysokość w szczycie: 200cm
  • wysokość w najniższym punkcie bocznym: 130cm
  • okno dachowe w standardzie: 1 (bez podnośnika)

Dostawa i montaż mebli:

Szklarnia dostarczana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej i przeznaczona jest do samodzielnego montażu. W zestawie załączona jest instrukcja w języku polskim.

Szklarnię należy zakotwić w sposób trwały do podłoża (płyty betonowe, fundament murowany lub wylewany) - decyzję pozostawiamy Państwu. Jako opcję oferujemy zakup dodatkowego fundamentu aluminiowego o wys. 11cm. Fundament ten pozwala podnieść wysokość szklarni i zabezpiecza ją przed uszkodzeniami mechanicznymi przy typowych pracach ogrodniczych - koszenie trawy, odladzanie. Fundament aluminiowy nie jest niezbędny, można go zastąpić fundamentem wylewanym, lub murowanym - kluczowe jest zakotwienie szklarni do podłoża.

Gwarancja:

Producent udziela 15 letniej gwarancji na profile aluminiowe i 10 letniej na odbarwienie płyt z poliwęglanu.

Gwarancja nie obejmuje szkód powstałych w wyniku uszkodzeń mechanicznych, gradobicia, śniegu, ponadnormatywnych obciążeń wiatrem, działania agresywnych środków chemicznych, lub wadliwego montażu.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.


Zainteresowanym możemy udsotępnić instrukcje montażu przed dokonaniem zakupu.

Zainteresowanych zakupem większej liczby akcesoriów prosimy o kontakt z biurem.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.