Szklarnia na działkę z poliwęglanu w konstrukcji stalowej w trakcie montażu

Szklarnia na działkę z poliwęglanu w konstrukcji stalowej w trakcie montażu

Szklarnia z poliwęglanu Agro Standard 3x6x2,1 (18m2)

zobacz produkt »

Na zdjęciu pokazano szklarnia na działkę z poliwęglanu w konstrukcji stalowej w trakcie montażu. Szklarnia z poliwęglanu opiera się na konstrukcji ze stali, która została pokryta arkuszami z poliwęglanu. Dzięki takiej konstrukcji bardzo łatwa jest ewentualna rozbudowa szklarni, gdyż wystarczy dokupić stelaże oraz arkusze poliwęglanu aby przedłużyć szklarnię. Na zdjęciu widzimy konstrukcję stalową przed pokryciem jej arkuszami poliwęglanu.

Szklarnia na działkę z poliwęglanu w konstrukcji stalowej w trakcie montażu pozwoli na wygodną uprawę roślin w przydomowych ogródkach lub na działce bez konieczności ograniczenia się do miesięcy wiosenno-letnich. Dzięki posiadaniu tunelu z poliwęglanu można zbierać plony prawie przez cały rok. Szklarnia posiada dużą powierzchnię 18 m2, dzięki czemu zmieścimy na niej sporą ilość roślin.

Wysokość szklarni pozwala na wygodną pracę w pozycji stojącej. Do szklarni można wejść z obu stron, dzięki umieszczeniu drzwi po obu końcach tunelu. Drzwi ułatwiają wietrzenie szklarni i pozwalają na dobrą cyrkulację powietrza, dzięki czemu w szklarni nie zbiera się wilgoć. Dodatkowo można zamontować wywietrznik na ściance bocznej.Szklarnia jest zabezpieczona przed nadmiernym nasłonecznieniem roślin, silnym wiatrem i opadami deszczu i śniegu. Tunel jest odporny na duże obciążenia do 80 km na m2. Dzięki temu bezpiecznie przetrwa nawet duże opady śniegu.

Kategoria: Szklarnie ogrodoweZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×