Lekka barierka ochronna na imprezy masowe

(kod: 19860) Produkt wyprodukowany w Polsce Fiemar
349 zł 229 zł i dostawa GRATIS!
  • Wysyłka w 10 do 15 dni
  • kod: 19860

Opis produktu

Lekka barierka ochronna na imprezy masowe zbudowana jest z rury stalowej ocynkowanej ogniowo, co daje jej zwiększona odporność na warunki zewnętrzne. Plusem jest zbudowanie stopek z jednolitego metalu, dzięki czemu poddane dużym obciążeniom zachowają one swój oryginalny kształt w przeciwieństwie do barierek z montowanymi dodatkowymi stopkami z plastiku, czy gumy. Stopki te przy wieloletnim użytkowaniu mogą okazać się zawodne i odpaść.

Barierka ochronna lekka aranżacja

Łączenie barierek ochronnych lekkich jest bardzo proste. Do zestawu dołączone są specjalne zaczepy, które w solidny sposób łączą barierki ze sobą. Oczywiście istnieje możliwość regulacji łączenia, dzięki czemu barierki mogą być połączone nie tylko, gdy stoją w linii prostej, ale też gdy ustawione są pod kątem.

Lekka barierka na imprezy masowe aranżacja

Zastosowanie barierek ochronnych lekkich na imprezy masowe jest szerokie. Świetnie sprawdzą się na wszelkich koncetrach, dniach miasta, czy w ogródkach piwnych. Ich przemyślana budowa sprawia, że są lekki i łatwe w ustawianiu oraz wytrzymałe oraz stabilne. Trójkątne nóżki nadają dużą stabilność całej konstrukcji.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary barierki ochronnej

  • Długość: 209 cm
  • Wysokość: 105 cm
  • Waga: 15,5 kg

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany jest w ubezpieczonej paczce za pomocą firmy kurierskiej. Produkt dostarczany jest w całości i gotowy do użytku.

Gwarancja:

Produkt objęty 24 miesięczną gwarancją polskiego producenta. Gwarancja obejmuje ocynkowanie. Uszkodzenia mechaniczne nie są uwzględniane.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Krzysztof

    Barierki solidnie wykonane. lekkie łatwe w transporcie

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

siatka ochronna na tunel foliowy

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×