Betonowy kosz na śmieci B2X

(kod: 15622) Produkt wyprodukowany w Polsce
676 zł + dostawa 49 zł

Kup na raty: 20 x 36,25zł

  • Wysyłka do 5 tygodni
  • kod: 15622

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Opis produktu

Klasyczny betonowy kosz na śmieci doskonale sprawdzi się w miejscach gdzie będzie intensywnie użytkowany. Jest niezwykle odporny na mechaniczne uszkodzenia i warunki atmosferyczne.

Płukany beton o klasie B25 charakteryzuje się estetycznym wyglądem, ale także wyjątkową odpornością na niszczące działanie wody czy powietrza. Dlatego też kosz betonowy jest tani w eksploatacji i będzie służył przez bardzo długi czas.

Betonowy kosz na śmieci wyposażono w ocynkowany wkład o grubości 0,5 mm z popielnicą. Wkład można łatwo wyjąć z kosza i opróżnić jego zawartość. W ten sposób jeszcze prościej i efektywniej można zadbać o czystość kosza.

Sześcioboczny śmietnik betonowy łatwo jest dopasować do miejsca przeznaczenia. W standardzie występuje aż w pięciu wariantach kolorystycznych. Do wyboru jest grys granitowy, sjenitowy, biało czarny oraz kamień rzeczny barwiony na czerwono i kamień rzeczny naturalny. Jeżeli wyrażają Państwo taką chęć, zachęcamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta.

Wymiary elementów zestawu:

• wysokość 63 cm
• szerokość 67 cm
• pojemność wkładu 70 litrów
• waga ok. 200 kg

B2X schemat

Dostawa i montaż mebli:

Paczka, w której przesyłany jest betonowy kosz na śmieci B2X jest ubezpieczona. Wysyłane jest za pośrednictwem firmy kurierskiej. Montaż nie wymaga pomocy drugiej osoby, ale może ona przyspieszyć cały proces.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×