Białe biurko w stylu skandynawskim Des 3 100 cm

Białe biurko w stylu skandynawskim Des 3 100 cm
kliknij i zobacz 8 zdjęć
(kod: 20197) Produkt wyprodukowany w Polsce Womeb Meble
100cm 120cm 138cm
Przyjemne i ciepłe w odbiorze białe biurko w stylu skandynawskim DES 3 - 100x50 to wyjątkowo uniwersalny mebel, który równie dobrze może uzupełniać wnętrze biura lub gabinetu, a także pokój chłopca i dziewczynki. Jego niezwykłą z... pełny opis

350 zł

320 zł

i dostawa GRATIS!
Wysyłka w 10 do 15 dni
kod: 20197

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 100
Głębokość [cm] 50
Wysokość [cm] 75
Kolor biały
Wykończenie lakierowane
Kształt blatu prostokątny
Materiał drewno lub (i) płyta laminowana
Strona Uniwersalny
Boki puste

Opis produktu

Przyjemne i ciepłe w odbiorze białe biurko w stylu skandynawskim DES 3 - 100x50 to wyjątkowo uniwersalny mebel, który równie dobrze może uzupełniać wnętrze biura lub gabinetu, a także pokój chłopca i dziewczynki. Jego niezwykłą zaletą jest to, że biurko zaprojektowano w skandynawskim duchu.

Biurko w stylu skandynawskim - aranżacja wnętrza

Do wykonania białego biurka w stylu skandynawskim DES 3 - 100x50 posłużyło lite drewno sosnowe, z którego wykonana jest podstawa. Drewno zabezpieczono bezbarwnym lakierem, który zachował widoczne naturalne usłojenie drewna komponujące się z białą kolorystyką blatu. Prosty blat wyprodukowany z laminowanej płyty MDF ma zabezpieczone obrzeża dzięki zastosowaniu specjalnej listwy PCV.

Do naszej dyspozycji mamy blat o wymiarach 100 x 50 cm. Jest to wystarczająca przestrzeń do odrabiania lekcji czy do pracy przy biurku. Białe biurko w stylu skandynawskim DES 3 100x50 ma 75 cm wysokości co stanowi wystarczającą wartość do tego, by wygodnie usiąść za biurkiem i spędzić przy nim dłuższy czas.

Białe biurko w stylu skandynawskim

Marka Womeb to polski producent mebli, w którego ofercie znajdziemy zarówno meble do przechowywania takie jak komody, regały a także stoliki kawowe, stoły, konsole. Wszystkie produkty zachowane są w nowoczesnej i minimalistycznej formie. Materiały, z jakich sa wykonywane zostały starannie wyselekcjonowane tak, aby meble pięknie się prezentowały i służyły przez długie lata. Marka oferuje meble wykonane zgodnie z najnowszymi trendami, o ciekawym wzornictwie.

Wymiary elementów zestawu:

Biurko Des 3 100cm wymiary

Wymiary:

  • wysokość: 75 cm
  • szerokość: 100 cm
  • głębokość: 50 cm

Materiał: blat: płyta laminowana, biała, gładka + obrzeże PCV, stelaż: drewno lite, sosnowe, lakierowane bezbarwnie

Waga: 15 kg

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 100
Głębokość [cm] 50
Wysokość [cm] 75
Kolor biały
Wykończenie lakierowane
Kształt blatu prostokątny
Materiał drewno lub (i) płyta laminowana
Strona Uniwersalny
Boki puste

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są przez kuriera w ubezpieczonej paczce. Prosimy aby sprawdzić paczkę przy dostawcy. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia należy sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się z obsługą sklepu internetowego.

Produkt przeznaczony do samodzielnego montażu - INSTRUKCJA

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta dla osób fizycznych oraz 12 miesięczną dla firm.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.