Biokominek Kami - Antyczny Marble 225

(kod: 16986) Kami
4 090 zł + dostawa 130 zł

Kup na raty: 20 x 211,00zł

 • Wysyłka do 5 tygodni
 • kod: 16986

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Przeznaczenie wolnostojacy
Kolor beżowy
Szyba nie
Szerokość [cm] 104
Wysokość [cm] 94,5
Głębokość [cm] 22,5
Materiał kamień

Opis produktu

Biokominek to ciekawe rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym wnętrzu. Taki produkt przypadnie do gustu każdemu, kto ceni sobie przytulne i oryginalne wnętrza. Oryginalny i funkcjonalny element wystroju nada każdej przestrzeni charakteru. Ich obecność sprawia, że pomieszczenia wydają się dużo bardziej przyjazne i ciepłe.

Kami Biokominki

Marka Kami jest Polskim producentem działającym na rynku już od 30 lat. Wieloletnie doświadczenie przekłada się na jakość oraz technikę wykonania produktów. Marka rozpoznwalna jest nie tylko na Polskim ale także zagranicznym rynku. Innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz umiejętność zrozumienia potrzeb i oczekiwań potencjalnych klientów to główne cechy marki Kami.

Biokominki to doskonała alternatywa dla klasycznych kominków - wykorzystywane mogą być praktycznie w każdym wnętrzu, nie wymagają one specjalistycznych instalacji (wystarczy tradycyjny system wentylacji).  Żywy ogień nada każdemu wnętrzu przytulny charakter.

Biokominek Kami Antyczny Marble

Model Antyczny Marble to biokominek przeznaczony do stosowania we wnętrzach. Gustowna, elegancka forma uczyni biokominek wysublimowaną ozdobą w każdym wnętrzu. Ekskluzywny charakter nada przestrzeni niepowtarzalny klimat. Biokominek marmurowy na biopaliwo do złudzenia przypomina klasyczny kominek. Biokominek posiada konstrukcje wykonaną z płyty OSB, na którą przyklejone są elementy kamienne. Model Antyczny Marble w całości wykonany jest ze szlachetnego kamienia - marmuru włoskiego Breccia Sarda. Lekka forma doskonale sprawdzi się w każdym pomieszczeniu będąc jego elementem dekoracyjnym lecz nie dominującym. Biokominek wyposażowy jest w palnik Fala 700. Wewnątrz znajduje się palenisko wykonane z wysokiej jakości blachy stalowej malowanej proszkowo farbą termoodporną na kolor czarny półmatowy, które jest dodatkowym wzmocnieniem całości. Stanowi ono również podstawę dla wkładu na biopaliwo. Tylna ściana biokominka jest również wykonana z tej samej blachy, co palenisko - stanowi zabezpieczenie ściany, przy której stoi biokominek.

UWAGA: zalecane jest, by przy ustawianiu biokominka zachować odstęp od ściany ok. 0,5 - 1 cm (tak, by blacha nie miała styczności ze ścianą).

Biokominek to dekoracyjne ognisko domowe oraz efektowne źródło ciepła. Produktem spalania oparów biopaliwa, którym zasilany jest biokominek jest wyłącznie para wodna oraz dwutlenek węgla. Są to takie same substacje, jakie wytwarzane są przez człowieka podczas oddychania. Biokominki są o wiele wygodniejsze oraz mniej problematyczne w użytkowaniu niż klasyczne kominki - nie produkują popiołu, dymu oraz sadzy. Biokominki są w pełni ekologiczne. Instalowane mogą być zarówno we wnętrzach mieszkalnych jak i publicznych.

Ogień jest elementem, który towarzyszy ludzkości od wieków. Jest to zarówno źródło światła jak i ciepła. Oprócz podstawowych właściwości ogień pozwala tworzyć wyjątkowy nastrój oraz przytulną atmosferę. Takie rozwiązanie pomoże uczynić każde wnętrze jeszcze bardziej przytulnym. W odróżnieniu od prawdziwego kominka biokominki są o wiele bezpieczniejsze. Płomień możemy zgasić w każdym momencie - bez ryzyka żarzących się pozostałości. Sam proces rozpalania jest również o wiele szybszy i łatwiejszy - wystarczy napełnić zbiorniczek biopaliwem i podpalić.

Biokomiek Antyczny Marble

Szeroka gama produktów oferowanych przez prodcuenta Kami pozwoli znaleźć model do każdej przestrzeni. Różne formy, kształty, wybarwienia oraz sposoby wykończenia pozwolą znaleźć w ofercie produkt, który sprosta wymaganiom każdego, nawet najbardziej wymagającego i wyrafinowanego klienta.

W ofercie znaleźć możemy zarówno biokominki ścienne - wiszące, do zabudowy, wolnostojące, montowane na podporze. Biokominki przeznaczone do ogrodów, na taras, a także lampiony. Nieograniczona różnorodność stylów, łatwość montażu, prostota obsługi i wszechstronność zastosowania  czynią biokominek doskonałym rozwiązaniem, który staje się niezastąpionym elementem aranżacji wnętrza mieszkalnego, publicznego, tarasów oraz ogrodów.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary - biokominek bez szyby

 • Wysokość: 1040mm
 • Szerokosc: 945mm
 • Głębokość: 225mm
 • Waga: 100kg
 • Materiał: Stelaż drewniany, stal malowana proszkowo farbą termoodporną, Marmur włoski BRECCIA SARDA
 • Palnik: 95 / 450, Fala
 • Długość spalania: 1,5 l / 3 - 5 h
 • Możliwość zabudowy: Tak
 • Kolor: Marmur włoski BRECCIA SARDA

Zamawiając biokominek otrzymujesz: biokominek wraz z wkładem na biopaliwo wg wybranych parametrów, zapalarkę, rygiel do regulacji płomienia, palnik Fala 370

Kluczowe parametry:

Przeznaczenie wolnostojacy
Kolor beżowy
Szyba nie
Szerokość [cm] 104
Wysokość [cm] 94,5
Głębokość [cm] 22,5
Materiał kamień

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Produkty pakowane są w paczki.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×