Biurko 100x50 czarne

(kod: 21364) Produkt wyprodukowany w Polsce
560 zł + dostawa 120 zł

Kup na raty: 20 x 34,00zł

  • Wysyłka do 6 tygodni
  • kod: 21364

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 100
Głębokość [cm] 50
Wysokość [cm] 75
Kolor czarny
Wykończenie matowe
Materiał płyta mdf lub (i) sklejka
Dodatkowa półka Tak
Gatunek drewna brzoza

Opis produktu

Biurko z kolekcji kółko i krzyżyk to idealny mebel do pracy przy komputerze, czy do odrabiania lekcji przez Państwa pociechy. Biurko posiada jedną szufladę i jedną otwartą półkę, znajdującą się pod blatem. Nogi biurka można dowolnie komponować wybierając sposród trzech dostępnych rodzajów. Najciekawszym rodzajem są nogi z zamontowaną tablicą kredową, która może sprawić dzieciom wiele zabawy, czy uprzyjemnić naukę.

Biurko czarne kółko i krzyżyk

Mebel został wykonany z wysokogatunkowej płyty MDF oraz sklejki brzozowej. Front szuflady wykonano w czarnym, matowym kolorze, który doskonale komponuje się z jasnym odcieniem naturalnego drewna brzozowego. Szuflada jest pozbawiona wystającego uchwytu, jego rolę pełni otwór w kształcie krzyżyka, nawiązujący tematyką do kolekcji. Pod blatem znajduje się otwarta przestrzeń, w której znajdzie się miejsce na klawiaturę, zeszyty, czy bloki rysunkowe. W szufladzie można przechowywać wszelkie drobiazgi, dziecięce flamastry i kredki.

W ofercie sklepu dostępne są trzy rodzaje nóg, które można w dowolny sposób komponować. Pierwszym są zwykłe pełne nogi wykonane ze sklejki brzozowej. Drugim rodzajem są nogi w kształcie litery X. Trzecim, najciekawszym rodzajem do wyboru są nogi wykonane z czarnej, kredowej tablicy, po której Państwa pociechy będą mogły do woli rysować, nie czyniąc w ten sposób żadnej szkody.

Wymiary elementów zestawu:

 

Biurko czarne

  • Długość: 100 cm
  • Wysokość: 75 cm
  • Głębokość: 50 cm

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 100
Głębokość [cm] 50
Wysokość [cm] 75
Kolor czarny
Wykończenie matowe
Materiał płyta mdf lub (i) sklejka
Dodatkowa półka Tak
Gatunek drewna brzoza

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane za pośrednictwem firm kurierskich na ubezpieczonej palecie. Kurier nie ma obowiązku wniesienia mebli do lokalu klienta.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×