Biurko 120x50 czarne

(kod: 21375) Produkt wyprodukowany w Polsce
660 zł + dostawa 120 zł

Kup na raty: 20 x 39,00zł

  • Wysyłka do 6 tygodni
  • kod: 21375

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 120
Głębokość [cm] 50
Wysokość [cm] 75
Kolor czarny
Wykończenie matowe
Kształt blatu prostokątny
Materiał płyta mdf lub (i) sklejka
Strona Lewy
Boki zabudowane
Gatunek drewna brzoza

Opis produktu

Biurko z kolekcji kółko i krzyżyk idealnie sprawdzi się podczas pracy przy komputerze, czy w pokoju dziecinnym. Umili dziecku odrabianie pracy domowej. Posiada trzy pojemne szuflady z nietypowymi uchwytami, nawiązującymi do popularnej gry kółko i  krzyżyk. Mebel wykonany z wysokiej jakości płyt MDF oraz z brzozowej sklejki. 

Biurko kółko i krzyżyk czarne aranżacja

Do biurka mogą Państwo dobrać różne rodzaje zabudowy nóg. Pierwszym typem są pełne, zabudowane boki. Drugim rodzajem są nogi w kształcie litery X. Trzecią najciekawszą propozycją są zabudowane boki z zamontowaną kredową tablicą, po której dzieci będą mogły do woli rysować nie niszcząc mebla.

Biurko czarne kółko i krzyżyk aranżacja

Biurko ma 120 cm szerokości, 75 cm wysokości oraz 50 cm głębokości. Pod blatem znajdują się trzy szuflady, w których można przechowywać wszelkie drobiazgi, mazaki, kredki, zeszyty. Fronty szuflad w czarnym, matowym kolorze zostały pozbawione wystających uchwytów. Ich rolę pełnią otwory w kształcie kółek i krzyżyków.

Aranżacja biurko kółko i krzyżyk czarne

W ofercie znajdą Państwo biurko w innych wariantach kolorystycznych oraz wiele innych produktów z serii kółko i krzyżyk. Mebel jest produktem polskiej marki Durbas Style, która od 1973 roku cieszy się nienaganną opinią oraz przede wszystkim stawia na solidność i jakość wykonania. 

Wymiary elementów zestawu:

Biurko czarne kołko i krzyżyk

  • Długość: 120 cm
  • Wysokość: 75 cm
  • Głębokość: 50 cm

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 120
Głębokość [cm] 50
Wysokość [cm] 75
Kolor czarny
Wykończenie matowe
Kształt blatu prostokątny
Materiał płyta mdf lub (i) sklejka
Strona Lewy
Boki zabudowane
Gatunek drewna brzoza

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane za pośrednictwem firm kurierskich na ubezpieczonej palecie. Kurier nie ma obowiązku wniesienia mebli do lokalu klienta.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×