Biurko komputerowe skandynawskie z szufladą Des-5-1 100 cm

Biurko komputerowe skandynawskie z szufladą Des-5-1 100 cm
kliknij i zobacz 11 zdjęć
(kod: 20192) Produkt wyprodukowany w Polsce Womeb Meble
Poza tym, że biurko powinno stanowić wygodny mebel do pracy, przy którym komfortowo spędzimy dłuższy czas, powinno także być funkcjonalne i estetycznie wykonane.  Biurko komputerowe skandynawskie z szufladą DES 5/1 nie tylko ma ... pełny opis

480 zł

450 zł

i dostawa GRATIS!
Wysyłka w 10 do 15 dni
kod: 20192

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 100
Głębokość [cm] 50
Wysokość [cm] 75
Kolor biały
Wykończenie lakierowane
Materiał drewno lub (i) płyta laminowana
Strona Uniwersalny
Boki puste
Kształt blatu prostokątny

Opis produktu

Poza tym, że biurko powinno stanowić wygodny mebel do pracy, przy którym komfortowo spędzimy dłuższy czas, powinno także być funkcjonalne i estetycznie wykonane. Biurko komputerowe skandynawskie z szufladą DES 5/1 nie tylko ma wygodny i przestronny blat, ale pod nim mamy do dyspozycji szufladę, w której przechowamy podręczne przybory lub inne narzędzia pracy.

Biurko w stylu skandynawskim - aranżacja wnętrza

Dodatkową zaletą biurka komputerowego skandynawskiego z szufladą DES5/1 jest to, że zaprojektowano je w skandynawskim duchu, jest minimalistyczne i wyprodukowane z bardzo ładnych materiałów. Podstawę biurka stanowią poprzeczki z litego drewna sosnowego. Wyglądają bardzo naturalnie, widoczne jest usłojenie sosny. Udało się zachować taką strukturę dzięki temu, że do zabezpieczenia drewna wykorzystano lakier bezbarwny. Naturalne drewno bardzo ładnie komponuje się z białą, laminowaną płytą MDF, z której wykonane są blat oraz fronty szuflad. Obrzeża zabezpieczono przed obiciami specjalną listwą PCV.

Szuflada, która zamontowana jest w biurku komputerowym skandynawskim z szufladą DES5/1 łatwo się wysuwa dzięki zastosowaniu prowadnic rolkowych. Udostępnia ona 7 cm użytkowej wysokości i zmieścimy w niej niezbędne, podręczne przedmioty. Blat ma wymiary 100 na 50 cm.

Białe biurko w stylu skandynawskim

Marka Womeb to polski producent mebli, w którego ofercie znajdziemy zarówno meble do przechowywania takie jak komody, regały a także stoliki kawowe, stoły, konsole. Wszystkie produkty zachowane są w nowoczesnej i minimalistycznej formie. Materiały, z jakich sa wykonywane zostały starannie wyselekcjonowane tak, aby meble pięknie się prezentowały i służyły przez długie lata. Marka oferuje meble wykonane zgodnie z najnowszymi trendami, o ciekawym wzornictwie.

Wymiary elementów zestawu:

Białe biurko skandynawskie Womeb - wymiary

Wymiary:

  • wysokość: 75 cm
  • szerokość: 100 cm
  • głębokość: 50 cm
  • wysokość szuflad: ~10cm (wysokość użytkowa ok.7cm)

Prowadnice szuflady rolkowe

Materiał: blat: płyta laminowana 18mm, biała, gładka + obrzeże 1mm PCV, stelaż: drewno lite, sosnowe, lakierowane bezbarwnie, półmat

Waga: 20 kg

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 100
Głębokość [cm] 50
Wysokość [cm] 75
Kolor biały
Wykończenie lakierowane
Materiał drewno lub (i) płyta laminowana
Strona Uniwersalny
Boki puste
Kształt blatu prostokątny

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są przez kuriera w ubezpieczonej paczce. Prosimy aby sprawdzić paczkę przy dostawcy. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia należy sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się z obsługą sklepu internetowego.

Produkt przeznaczony do samodzielnego montażu - INSTRUKCJA

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta dla osób fizycznych oraz 12 miesięczną dla firm.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.